לאחר שאח אחד כבר שוהה לצד בן דודו וחמיו, יצטרף אליו גם האח השני, שיחד ישבתו בצל האדמו"ר מויז'ניץ בעיירת הנופש בבריטניה • כל הפרטים על השבת המשותפת שתיערך בחלדודנא. וגם: ההוראה המיוחדת של הרבי לחתנו האדמו"ר

רבנים ואדמו"רים מכל רחבי אירופה מבקרים בשבועות האחרונים את מרן האדמו"ר מויזניץ שליט"א, ששוהה בימים אלו בעיירת הנופש חלדודנא (לנדודנו) השוכנת באזור הדרום מערבי של האי הבריטי.

בין שורת האדמו"רים והרבנים שמבקרים את הרבי נמצא גם חתנו, כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בית שמש שליט"א, שביקש לשהות בשבועות הקיץ לצד חמיו בעיירה.

ל-JDN נודע, כי במהלך שהותם של האדמו"רים בצוותא, נרשם חידוש מיוחד כאשר האדמו"ר מויז'ניץ הורה לחתנו להתעטר בבגדי המלכות ולא להמעיט בהנהגה אף בתקופת השהות לצידו, וכך בשבת האחרונה ערכו השניים את שולחנות השבת זה לצד זה, כשהרבי מויז'ניץ מכבד את חתנו בכבוד גדול כיאות לאדמו"ר. לאור חידוש זה יש המציינים, כי כששהה האדמו"ר מויז'ניץ במחיצת דודו האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל ממונסי, נמנע מעטיית בגדי האדמו"רות, והמעיט בהנהגה.

בתוך כך, בעיירת הנופש נערכים לשבת הקרובה (דברים, חזון), אז יצטרף אל הרבי מבית שמש אחיו האדמו"ר, המנהיג את חצרו בלונדון, שיסתופף אף הוא בצילו של בן דודו האדמו"ר מויז'ניץ. לרגל שבת זו יוקצה מתחם מיוחד בעיירה, בו ישהו האדמו"רים, שייערכו את תפילות והשולחנות במחיצת בן דודם.

בט' באב, שיחול במוצאי שבת ובראשון, יקוננו האדמו"רים על חורבן בית המקדש, וביחד יאמרו קינות ויקיימו את מנהגי האבל.

במהלך השבוע הקרוב יעזוב האדמו"ר מלונדון את חלדודנא לעיירת הנופש ארוזה בדרום מזרח שווייץ, שם ישהה למנוחה עד חודש אלול, ואילו אחיו האדמו"ר מבית שמש ימשיך לשהות בצל חמיו בחלדודנא.