בד"ץ מהדרין, בראשות הרב רובין שליט"א, הסירו את ההשגחה ממסעדת הולי בייגל בשכונת רמות הירושלמית, לאחר שזה פתח את שעריו במהלך צום תשעה באב, ובמקום נצפו אנשים יושבים ואוכלים

בעלי מסעדת הולי בייגל, סניף קניון רמות בירושלים, בחר לפתוח את שערי החנות במהלך צום תשעה באב, ובתגובה, הודיעו במערכת הכשרות בד"ץ מהדרין, בראשה עומד הרב רובין שליט"א, על הסרת הכשרות מהמסעדה.

"לידיעת ציבור מהדרי הכשרות, הננו להודיע כי בעקבות פתיחת המסעדה בעיצומו של צום תשעה באב, הוסרה ההשגחה ממסעדת הולי בייגל אשר נמצאת ברחוב שדרות גולדה מאיר 255 קניון רמות ירושלים, ואין לנו כל פיקוח והשגחה על כשרות המאכלים הנמכרים בחנות זו".

גורמים במערכת הכשרות מסרו כי לא הסירו את הכשרות בשל עצם פתיחת המסעדה, שכן ייתכן וכוונתו הייתה למכור אוכל לאנשים שייקחו הביתה למוצאי הצום, אלא בשל העובדה שלמרות הכחשותיו, פתח במקום שולחנות ישיבה, ובחנות נצפו סועדים רבים האוכלים במהלך הצום על חורבן בית המקדש.

מנגד, בעלי החנות טוענים כי פתחו רק על מנת למכור בייגל וגבינות לצאת הצום בהתאם להוראות הבד"ץ, ובתיעוד נראית אישה שבעלה עובד בחנות, ובשל העובדה שהיא בהריון ומותר לה לאכול, הוחלט לאפשר לה לאכול במקום. "הוא ממש כואב את מה שקרה, מתנצל על התקרית מעומק הלב ולא מבין איך הדבר הזה הגיע לידי כך", נמסר בשמו של בעל החנות.