השר קרא: "אני לא נרתע מההסתה והאיומים נגדי ונגד משפחתי, אני ממשיך לעמוד מאחורי הצבעתי - ואיומים על חיי לא ישנו את עמדותי הנחרצות ואת השקפת עולמי הלא". אנשי היחידה לאבטחת אישים שוקלים להצמיד לשר מאבטח נוסף

שר התקשורת איוב קרא מהליכוד סופג בימים האחרונים התקפות קשות הכוללים גם איומים על חייו מבני העדה הדרוזים, בעקבות שתמך בחוק הלאום. כך מדווחים הערב 'חדשות 2' ו'ערוץ 20'.

המתקפות הקשות נגד השר נשלחות דרך הרשתות החברתיות, אך השר "זוכה" לאיומים רבים גם בטלפון האישי שלו. המתקפה כוללת גם איומים ברצח וכן מתקפות אישיות נגד אשתו ובתו שגורשו מאירוע אליו הלכו.

היום יצרו עם השר קשר אנשי היחידה לאבטחת אישים והזהירו אותו, במקביל, נשקלת האפשרות להוסיף לו מאבטח צמוד.

שר התקשורת איוב קרא כתב הערב בדף פייסבוק שלו כי "אני לא נרתע מההסתה והאיומים נגדי ונגד משפחתי – ולא מפחד. אמשיך לייצג את בני עדתי בכבוד ובגאון – כפי שעשיתי בעבר ואעשה גם בעתיד".

עוד הוסיף: "חוק הלאום לא הופך אותנו לאזחים סוג ב' – אלא להיפך, הוא משלים את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, ואינו סותר אותו. החוק החדש בשום אופן לא גורע מזכויות הפרט המובטחות לאזרחי ישראל על כל תושביה. חוק הלאום אף מעניק מעמד מיוחד לשפה הערבית, שלא תיפגע, ומסדיר את השימוש בה במוסדות הממלכתיים. אני ממשיך לעמוד מאחורי הצבעתי – ואיומים על חיי לא ישנו את עמדותי הנחרצות ואת השקפת עולמי הלא".

צפו בדבריו של השר קרא הערב