במהלך השבת רוססו כתובות גרפיטי נאציות על קיר בית הכנסת בעיר כרמל שבאינדיאנה. אינדיאנה היא אחת מחמש המדינות היחידות בארה"ב שבה אין חקיקה נגד פשעי שנאה. סגן נשיא ארה"ב: "מזועזע מהמעשה הפחדני, האחראים חייבים לשלם"

בית כנסת היהודי בעיר כרמל שבאינדיאנה הושחת במהלך השבת בכתובות גרפיטי אנטישמיות. על קיר המחסן של בית הכנסת "שערי תפילה" נמצא ריסוס דגל גרמניה הנאצית, וכן צלבי ברזל ששימשו בעבר כסמל נאצי לגבורה.

הגרפיטי צוייר בשעת בוקר מוקדמת במהלך השבת האחרונה. מטעם בית כנסת נמסר כי למרות זאת, התפילות נערכו כסדרן. הנהלת בית הכנסת הוסיפה כי היא עובדת בשיתוף פעולה עם המשטרה המקומית, וכי היא מצויה בקשר עם קהילות יהודיות אחרות באזור ומוודאת שהן מודעות לאירוע ונוקטים בצעדים המתאימים. אמצעי הביטחון בבתי הכנסת באזור תוגברו.

דבי ברטון גרנט, מנכ"לית הפדרציה היהודית באינדיאנפוליס, בירת אינדיאנה, אמרה כי היא "מזועזעת וזועמת" על האירוע. לדבריה, אינדיאנה היא "אחת מחמש המדינות היחידות בארה"ב שבה אין חקיקה נגד פשעי שנאה". היא הוסיפה כי "דחיית הנאציזם, העליונות הלבנה והאנטישמיות לא יכולה להשתמע לשני פנים. קנאות כזאת בכל צורותיה מנוגדת לעקרונות החירות והשוויון המהווים את אבן הפינה לדמוקרטיה האמריקנית ולחברה הפלורליסטית שלנו". על אף סקר שנערך לאחרונה, כמעט שני שלישים מתושבי אינדיאנה מעדיפים חקיקה בנושא.

ראש העיר כרמל, ג'ים בריינרד, גינה את פעולותיהם של האחראים והבהיר כי האשם יישא באחריות. "אין מקום לשנאה מסוג זה בעיר, והדימויים אינם משקפים את מה שהעיר שלנו מייצגת. אסור לנו לשכוח את השנאה שהביאה לרצח של שישה מיליון יהודים", הוסיף.

גם סגן נשיא ארה"ב, מייק פנס התייחס לאירוע ואמר כי "נגעל ומזועזע מהמעשה הפחדני של ונדליזם בבית הכנסת. האחראים חייבים לשלם, המעשים הדוחים הללו של אנטישמיות חייבים להיפסק".