סוף סוף: יו"ר הקואליציה מעניק את תמיכתו בשר אלקין במועמדות לראשות הליכוד, עם כי היא רפה במיוחד. במטה אלקין ממהרים לברך: "תמיכתו היא תוספת כוח משמעותית בהמשך לתמיכת ראש הממשלה בנימין נתניהו. הליכוד מאוחד כולו בתמיכה בי"

יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם שהיינו מבכירי אנשי הליכוד בירושלים ואף שקל להתמודד לראשות העיר התמהמה זמן רב בהענקת התמיכה בשר זאב אלקין וזאת על רקע הסכסוך של אלקין עם סיעת הליכוד הירושלמית.

הערב סוף סוף נתן את התמיכה בשר מהליכוד שמתמודד לראשות העיר ירושלים, אם כי, תמיכה רפה שכזו לא נשמעה זמן רב. בראיון לגלי צה"ל הערב אמר אמסלם, "ברגע שרה"מ, יו"ר תנועת הליכוד, הודיע שהוא תומך בו, גם אני אתמוך – גם אם אני אוהב את זה או לא".

במטה אלקין מיהרו להוציא הודעה שכותרתה "יו"ר הקואליציה דודי אמסלם הודיע בראיון לגל"צ שהוא תומך בשר אלקין לראשות העיר ירושלים". ועל פי הודעה המטה, בראיון ביומן הערב של גל"צ הערב (א) הסביר חבר הכנסת דודי אמסלם את תמיכתו: "אנחנו אנשי ליכוד ואני תומך במועמד ליכודי לראשות העיר ירושלים, בשר זאב אלקין. ברגע שראש הממשלה אמר שהוא תומך באלקין-אני תומך בו". רק שסיומו של המשפט שהושמט מהודעת המטה "גם אם אני אוהב את זה או לא".

השר זאב אלקין הודה ליו"ר הקואליציה על 'תמיכתו' ואמר כי: ״אני מברך את ידידי ח״כ דודי אמסלם על תמיכתו. דודי פעל רבות למען ירושלים בתפקידיו בעירייה וכעת כחבר כנסת, יו"ר ועדת הפנים ויו״ר הקואליציה וסיעת הליכוד. תמיכתו היא תוספת כוח משמעותית בהמשך לתמיכת ראש הממשלה בנימין נתניהו,שרי וחברי הכנסת של הליכוד. הליכוד מאוחד כולו בתמיכה בי בהתמודדות לראשות העיר ואין לי ספק כי ביחד ננצח".