בתגובה לפעולותיה של הקרן לישראל החדשה הפועלת על מנת לקעקע את אופיה היהודי של מדינת ישראל, מציע דוד ברמן להפסיק לבכות וליילל ולהקים את הקרן היהודית לישראל. במאמרו מפרט ברמן את ארבעת הגזרות המרכזיים בהם צריכים להתמקד

כולנו שמענו על מעללי הקרן לישראל חדשה. אותה קרן שמאלנית קיצונית הממומנת ברובה ממימון זר המחזיקה ומתפעלת את רוב ארגוני השמאל בישראל.

למרות היותה מממנת ארגונים חתרניים למדינת ישראל, ומייצגת מיעוט קטן בעם, בעזרת הכספים הרבים שלה והזרוע התפעולית שלה 'שתיל' היא מצליחה לארגן ביחד את כלל ארגוני הרס המשפחה, הביטחון, הכלכלה, והיהדות, בתמרונים משותפים ומצליחה להשפיע המון מעל ומעבר לכוחה האמיתי בעם. אין מאבק ונושא שהיא אינה מעורבת עד צוואר.

אולם, הגיע הזמן במקום ליילל ולבכות (ולהגיש הצעות חוק שגם הם לא עוזרות דבר והקרן מצליחה לטרפד אותה) – לעשות מעשה. להקים את הקרן היהודית לישראל.

קרן שתגייס כספים רבים גם מיהדות העולם (מאזרחים ולא ממדינות) לממן את ארגוני המחנה השמרני-יהודי במדינה. והכי חשוב להקים מקבילה 'לשתיל' שתדע איך לעשות קואורדינציה ולתפעל אותם ביחד כנכתב לעיל.

הבעיה של הימין שהוא לא מאורגן טוב מחוץ לפרלמנט. הוא שולט בפרלמנט אבל זהו זה. בלי גב של ארגונים העושים פעילות וכו' זה מקשה אליהם לעמוד בלחץ. קרן זו תוכל להצליח בגדול וייתן מענה נגדי לכל ארגוני השמאל השולטים במרחב העשייה החוץ פרלמנטרי.

שלא נטעה, ישנם מאות ארגוני ימין, בתחומי מדיניות, כלכלה, משפחה, יהדות וכו', רק הם סובלים מנחיתות ניכרת בתקציב, ואינם מתואמים. קודם כל יש לממן אותן כמו שצריך ולתפעל אותם כצבא אחד גדול בו כל יחידה פועלת במרחב שלה אולם בהשלמה למערכה כולה.

חזון החיים

אם ניתן לתמצת בחריפות ובקצרה את החזון של הקרן: חיי וקיום האדם היהודי הם הערך עליון מעל ובניגוד לנהנתנות ומתירנות וזכויות האדם בשם השוויון הצבוע המחריבני של השמאל המרקסיסטי. חיים מול התאבדות.

לשם כך יש לפעול באופן עקרוני בארבעה גזרות:

1) העצמת היהדות ובמרכזם לומדי התורה, לפיד האש היהודי אשר בזכותם יש עדיין עם יהודי. בלי זה שום דבר לא מתחיל. להפסיק להתנצל ולגמגם באמונה שלנו בתורה אלא להתגאות בזה. כפירה בבורא עולם היא הדבר הכי לא רציונלי שיש, וכי מישהו היה מאמין אם היו מוצאים שקית ניילון אחד על הירח שזה 'נוצר לבד מתוך אבולוציה' ??

2) העצמת ערכי הצניעות והמשפחה היהודית ולייצג בכך את רוב העם השפוי והחפץ חיים הנגעל ונמאס מסדר היום המרקסיסטי ששוטף את הציבוריות הישראלית ומפורר את המשפחה ביצירת מלחמה בין נשים וגברים ויצירת מודלים משונים לגידול ילדים. בית תקין היא לוז השדרה הפנימי החיוני ביותר לעתיד דורותינו.

3) העצמת ביטחון ישראל בהסרת כבלי המשפטיזציה, תעמולת השקר ודמוניזציה נגד צה"ל, הגדרת מטרת הצבא לנצח בקרב. ולא פלטפורמת ניסויים בבני אדם – הוצאת כל הקומיסרים הפוליטיים מהפיקוד הצבאי העוסקים בחינוך מחדש והחדרת מתירנות התאבדותית מערבית ולחימה במורשת ישראל בצבא, החזרת ההרתעה והפסקת ההכלה. וחיזוק ההתיישבות ביו"ש.

4) העצמת כלכלת ישראל בהורדת מיסים ורגולציה, וצמצום התערבות המדינה בחיי האזרחים. שוק חופשי מבוקר שתזניק את הכלכלה מעלה ותפרנס בכבוד רוב האנשים העובדים. זו השיטה הכי חברתית ואנושית בניגוד לסוציאליזם האוטופי – עין ערך וונצואלה.

כל זה מתוך תפיסת היהדות, האמונה רואה בחיי אדם ערך עליון, ולשם כך דורשת לשים גבולות להווה בשביל העתיד. להתגונן מול אויבים, זכות הקניין, ילד חייב אבא ואימא. היהדות לא רק מגדירה את החיים כערך על אלא גם נותנת את העוצמות הנפשיות לעמוד בכך – עוצמת האמונה. מול המפונקות והייאוש האתאיסטי מתירני הדוחף להתאבדות וויתור בכל תחומי החיים המשפחתיים כלכליים וביטחוניים.

המשימה הראשונה להגיע לכך יהיה להוציא את הכוח הלא דמוקרטי שיש בבג"ץ, מאופן בחירת השופטים ועד לאקטיביזם השיפוטי. כל התקציבים והמאמצים חייבים להיות מתועלות לשם כך בכל הקיטור והכוח. להחזיר את הדמוקרטיה והמדינה לאזרחים.

לחזון רחב וגדול שכזה, ניתן יהיה לאחד חלקים גדולים בעם היהודי מחרדים דתים לאומים ומסורתים ואפילו חילונים מתונים שתומכים ברעיון החיים.

זו לא תהיה קרן חרדית סקטוריאלית (אגב ארגוני החסד החרדים הכי לא סקטוריאליים שיש, אבל אנו כעת מדברים על ארגונים פוליטיים) אלא קרן שתייצג נאמנה את 'הקואליציה היהודית השמרנית' הרחב ביותר שאפשר לארגן אותם בכפיפה אחד בלי לפגוע בייחודיות של כל אחד ואחד מהם גם אם הם לעתים חולקים בפרטים זו על זו אולם בגדול הם שותפים למאמץ של ישראל יהודית.

מאם תרצו ותנועת הפמיליסטים החילוניים, דרך רגבים ורבני דרך אמונה הדתיים לאומיים, עד לוועדה למען השבת ומשמרת הקודש והחינוך החרדיים. לדוגמה.

זו המטרה הגדולה המוטלת לפנינו לארגן את הפעילות הציבורית החוץ פרלמנטרית, אם המיעוט השמאלני קיצוני הצליח בכך, קל וחומר אנחנו המייצגים את רוב העם יכולים וב"ה נצליח בכך.