פתח תקווה: סיעת יהדות התורה פרסמה הודעת תזכורת לתושבים החדשים המזוהים עם המפלגה לוודא שהכתובת שלהם רשומה בעיר. נכון לעכשיו יש ליהדות התורה שני נציגים, ובמפלגה מקווים להגדיל את כוחם במערכת הבחירות המתקרבת

במכתב שהפיצה מפלגת יהדות התורה בעיר פתח תקווה תחת הכותרת “אל תאמר לכשאפנה אשנה” מופיעה תזכורת ברורה לתושבי העיר החרדים ובעיקר לאלו החדשים שבאו להתגורר בעיר לוודא כי הכתובת שלהם רשומה בפ”ת, על מנת שיוכלו לממש את זכות הבחירה שלהם ולתמוך במפלגה ביום פקודה.

במכתב נאמר “ב”ה מתברכת עירנו בעוד ועוד תושבים חדשים הקובעים בה את מושבם. לא חסרות סיבות לכך… בחודשים הקרובים נידרש, בסיעתא דשמיא ובשילוב כוחות לתרום את הריבוי המבורך הזה לכוח של עשייה והשפעה”.

“כמתחייב בחוק, שינוי כתובת המקנה זכות הצבעה כתושב המקום, אפשרי אך ורק עד ראש השנה הבעל”ט. אין מזרזין אלא למזורזין!”

עוד נכתב “אם ידוע לכם על שכנים/חברים/קרובי משפחה/תושבים חדשים שטרם עדכנו את כתובתם כתושבי העיר, אנא יידעו אותם (ואותנו) בנחיצות מעבר הכתובת בהקדם ובעזרת השם, יחד, נעשה ונצליח”.

סיעת יהדות התורה בפ”ת מונה שני חברי מועצה. אליהו ברוכי איש דגל התורה וישראל פרידמן מאגודת ישראל. באתר המקומי פתח תקוואי מצוין כי ההערכות הן כי בבחירות הקרובות רשימת יהדות התורה תגדל עם ריבוי המעבר של תושבים חרדים לעיר, וכן עם הצטרפותם של חלק מהאברכים בני תורה מהציבור הספרדי אשר להם קשר ישיר עם נציגי יהדות התורה ומחנכים את ילדיהם במוסדות המפלגה.

נכון לעכשיו טרם הודיעה המפלגה במי מהמועמדים תתמוך לראשות העיר.