חבר הכנסת הכחיש כי סיכם עם ראש הממשלה שימונה לשר לביטחון הפנים: "יש שם עכשיו שר מהליכוד ולא צריך להחליף אותו". ביטן הוסיף: לא הייתה שום שיחה ביני לנתניהו בנושא. אני לא יודע מאיפה הגיעה ההקלטה ומי הדליף אותה - אפשר לחקור"

ח"כ דוד ביטן הכחיש היום (שלישי) את הפרסום לפיו סוכם שימונה לתפקיד השר לביטחון הפנים. בריאיון לתכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב' הסביר ביטן לרן בנימיני ויגאל גואטה כי "לא הייתה שום שיחה ביני לנתניהו בנושא. אני לא יודע מאיפה הגיעה ההקלטה ומה יש שם. יש במשרד הזה עכשיו שר מהליכוד ולא צריך להחליף".

ביטן התייחס לדיווח על ההקלטות בנושא שפורסמו ב"חברת החדשות" ואמר כי " לי לא השמיעו שום הקלטה, מה שאברמוביץ אומר שסיכמתי עם ראש הממשלה, לא סיכמתי ולא דיברתי איתו. אני לא יודע מי הדליף, אפשר לבדוק את זה בחקירה פשוטה. זה שלא חוקרים ולא בודקים, זה לא יכול להימשך".

אמש פורסם שבמהלך החקירה הסמויה שהתנהלה נגדו הוקלט ביטן מדבר עם מקורבו על כך שנתניהו התחייב כי ימנה אותו לשר לביטחון הפנים וגם מקורביו חזרו על כך. ביטן ונתניהו הכחישו כי דיברו על כך אחד עם השני. ביטן הכחיש בעבר את הנושא בכאן רשת ב' ואמר לפני שלושה שבועות בריאיון למוטי גילת ותמר אלמוג: "לא אמרתי לאף אחד שאני רוצה להיות השר לביטחון הפנים. אמרתי בראיונות שאני רוצה להיות שר הפנים".

https://www.jdn.co.il/breakingnews/1041551