הגאון הרב זמיר כהן קורא לציבור התל אביבי להצביע לנתן אלנתן "כל מי שבידו לעזור ולתמוך ולחזק אותו". הרב כהן הוסיף: "מביאים את כל האשפתות של כדור הארץ לתל אביב"

מזכה הרבים הגאון הרב זמיר כהן התייחס אתמול בשיעורו השבועי למערכת הבחירות בתל אביב וקרא למשתתפים, חלקם מסורתיים, להצביע ליו"ר שס בתל אביב נתן אלנתן שהכריז לאחרונה על ריצתו לראשות העיר.

"כאן בתל אביב יש את סגן ראש העיר (לשעבר) נתן אלנתן שכל מי שמכיר אותו יודע כמה הוא עוזר לאזרחים מכל הלב, בימים, בלילות, מקדיש את זמנו" שיבח הרב כהן את אלנתן.

בשיעור תקף הרב את חולדאי שהפך את העיר לירודה "רואים בתל אביב בשנים האחרונות סחף לביטול המסורת היהודית, אני לא מדבר עכשיו על שתל אביב תהיה מאה שערים, אבל יש בסיס, שגם אנשים לא דתיים מעוניינים שבמרחב הציבורי המדינה כאן תהיה יהודית, עם תדמית יהודית. לא דברים ששייכים לאומות העולם, להביא את כל האשפתות של כדור הארץ לתל אביב שהפכה להיות בכל העולם סמל של מקום לא נקי מבחינה רוחנית, אלא שירודים מציינים את זה כמעלה, אבל שבעלי ערכים בארץ ובעולם, מי שיש לו ערך, בפרט יהודים, תל אביב הולכת ומקבלת דימוי של מקום יותר ירוד, יותר נמוך, כמו מקומות אחרים…"

הרב כהן חזר לשבח את מועמד ש"ס לראשות העיר ואמר כי "הוא ברוך ה' מייצג את היהדות, בצניעות, בענווה, אבל בגאון, יודע באמת לקדם דברים, להפעיל דברים, גם כאן השיעור הזה סייע ועזר. אז אנחנו מכאן גם רוצים לאחל לו את ברכת ישר כח על כל מה שעשה עד היום ומאחלים לו שימשיך לעלות ולהצליח וכל מי שבידו לעזור ולתמוך ולחזק אותו שיתקדם שיהיה לו עוד יותר כוחות רעננים עם עזרה ציבורית, שיוכל לבטא את עצמו כמה שיש יותר גיבוי מהציבור כך יותר טוב".

תל אביב: חולדאי במקום הראשון; המועמד החרדי במקום הרביעי

יו"ר ש"ס בתל אביב מפתיע: אתמודד לראשות העיר