שר התיירות יריב לוין התייחס הערב לפניית החכי"ם הערבים לאו"ם בבקשה לגינוי חוק הלאום: "בכל מדינה מותקנת, מי שעושה מעשה כזה מועמד לדין על סעיף בגידה. אני מצפה מהמערכת המשפטית לפועל לעמדתם של ח"כ הערבים לדין"

שר התיירות יריב לוין התראיין הערב לרדיו 'קול ברמה' ולרדיו 'קול חי' והתייחס לפניית החכי"ם הערבים לאו"ם בבקשה לגינוי חוק הלאום, "אי אפשר להשלים עם התנהלות מהסוג הזה. בכל מדינה מותקנת, מי שעושה מעשה כזה מועמד לדין על סעיף בגידה. אני מצפה מהמערכת המשפטית לפועל לעמדתם של ח"כ הערבים לדין". עוד הוסיף כי "אני מקווה שאחרי הבחירות הבאות נעמיד את הנושאים האלה בראש סדר היום ונטפל בזה. לא יכול להיות שח"כ ערבים משתמשים בכוח שיש להם נגד המדינה".

לוין התייחס לאמירתו של נתניהו כי הוא מצפה ל35-40 מנדטים בבחירות הבאות "אנחנו בתקווה שהליכוד יקבל מעל 35 מנדטים. הדבר יחזק את הממשלה הבאה. מס' רב של מפלגות קטנות מזיק לעשייה. הליכוד בית חם שיכול להכיל אליו מגוון ציבורים. יש אנשים שמצביעים לבית היהודי כי חושבים שהם ימנים יותר או דתיים יותר. זה לא נכון".

על התמודדותו של אלקין מול סיעת הליכוד בירושלים אמר כי "זאב אלקין הוא אחד האנשים המוכשרים שיש בפוליטיקה. הוא יתרום הרבה לעיר ירושלים אבל אי אפשר להפנות עורף לפעילי התנועה שנושאים את דגל התנועה. בימים קשים אלו הייתי שמח אם שני הצדדים היו הולכים ביחד".

לוין סירב להתייחס לסערה 'גשר יהודית' "אני אומר בגילוי לב לא נכון שאחלק ציונים לשר התחבורה". לדברי לוין "העיקרון שלנו, שהממשלה עומדת עליו זה שמירת השבת".