המונים מצטרפים להגרלה למען ילדי ובוגרי "עלי שיח"

דירה תמורת דירה: המונים מצטרפים להגרלה על דירה חלומית עם נוף מדהים וזוכים לסייע לילדים ובוגרים מיוחדים לקבל את הדירה המוגנת לה הם זקוקים ולברכת מרן שר התורה שליט"א: "יזכו בזה שלא ישמע בביתם קול צווחה ויראו כל צאצאיהם בריאים ושלמים ברו"ג"

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

קמפיין ההגרלה מפוארת למען ילדי ובוגרי "עלי שיח" נמצא בשיאו, הלחץ הגדול כבר ניכר בכל המוקדים המזינים סביב השעון את הפניות הזורמות כל העת של עוד ועוד יהודים מכל רחבי ארץ ישראל הרוצים להצטרף להגרלה , בה יזכה זוכה  אחד בדירה מרווחת עם 3.5 חדרים ונוף לים

וחבילת שיפוץ וחידוש קומפלט ועוד זוכים נוספים יזכו בפרסים יקרי ערך

מדובר בהגרלה ייחודית ושונה מאלו המוכרות, כאשר ההגרלה סגורה ומוגבלת ל 5,000 איש בלבד, מה שמגדיל משמעותית את סיכוי הזכייה. הדירה שתוגרל נמצאת בעיר טבריה עם נוף מדהים לכנרת ולגליל, בגודל 74 מ"ר עם 3.5 חדרים ב-3 כיווני אוויר וכוללת סלון מרווח, מטבח, שני חדרי שינה וחצי חדר נוסף, חדר אמבטיה ושירותים.

ארגון 'עלי שיח' פועל מזה כ-30 שנה בהענקת סיוע ויד תומכת לילדים בעלי צרכים מיוחדים הזקוקים למקום חם לשהות בו תחת השגחה. הארגון מפעיל מערך ענק והיקפי לכל סוגי בעלי הצרכים המיוחדים, ובראש הדגל ניצב מערך הדיור, שהוא הגדול ביותר בציבור החרדי, כשעשרות רבות של דירות מאכלסים מאות בעלי צרכים מיוחדים וצוות הארגון דואגים לכל מחסורם.

מערך 'דיור בקהילה' של 'עלי שיח' מיועד בעיקר לאוכלוסיית הבוגרים, אותם הוא משלב ככל שניתן בחיי הקהילה. הדיירים זוכים למעטפת תומכת המורכבת מרכזים ומדריכים מסורים, צוות מקצועי בכיר ומנהלים טכניים,  שכולם יחד מעניקים להם לב ענק וים של אהבה. ויש גם את הילדים שנמנים על דיירי עלי שיח, לחלקם זהו הבית היחיד שהם מכירים מגיל צעיר מאוד, הצוות הוא האמא והאבא שלהם ולכן הוא נבחר בקפידה של ממש.

מרנן גדולי ישראל שליט"א ובראשם מרן שר התורה רשכבה"ג הגר"ח קנייבסקי שליט"א, הביעו את תמיכתם הברורה בארגון ובפעילותו, ולקראת השקת ההגרלה פרסמו קריאה יוצאת דופן בה נאמר כי "המפורסמות אינן צריכות ראיה, פעולתם של אנשי אמת ראשי 'עלי שיח' העושים באמונה ובמסי"נ של ממש למען נשמות טהורות וקדושות נערים ונערות בעלי צרכים מיוחדים".

בברכה מיוחדת הם מוסיפים כי "עתה כאשר נתעוררו לפעול ולצאת בהתרמה ששכרה בצידה למסייעים בהצלה הכרחית זו, בוודאי חוב פשוט הוא שיראה כל אחד ליקח בזה חלק כפי יכולתו, ובס"ד יזכו בזה שלא ישמע בביתם קול צווחה ויראו כל צאצאיהם בריאים ושלמים ברו"ג, ונזכה לכתיבה וחתימה טובה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell