צילום: פלאש 90

נתניהו למשפחת גולדין: "לא תהיה הסדרה בלי השבת הבנים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם הורי החיילים הי"ד שגופותיהם מוחזקות בידי ארגון הטרור חמאס והבטיח להם כי לא תהיה הסדרה ברצועת עזה בלי השבת הבנים. המשפחות יצאו בתחושה קשה ומאוכזבת מהפגישה ומסרו כי "נתניהו ממשיך להיכנע לחמאס״

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

חמישה חודשים לאחר פגישתם האחרונה, נועדו היום בצהריים הוריו של סגן הדר גולדין, פרופ׳ שמחה וד״ר לאה גולדין, עם ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגישת עדכון בה השתתפו גם המזכיר הצבאי תא״ל אבי בלוט, מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום, ומנכ״ל משרד החוץ יובל רותם. מטעם לשכת ראש הממשלה נמסר כי נתניהו אמר למשפחות שלא תהיה הסדרה ברצועת עזה בלי השבת הבנים.

הוריו של סגן הדר גולדין יצאו מאוכזבים מהפגישה ואמרו בצאתם כי ״ראש הממשלה ממשיך להיכנע לתכתיבי חמאס ומסרב להעמיד תנאי ברור לחמאס כי שיקום עזה ייעשה רק לאחר השבת הבנים. בננו הדר נחטף למנהרה ברפיח בזמן הפסקת אש. כעת, 4 שנים לאחר החטיפה, נתניהו לא דורש את השבת הבנים ושוב מסכים להפסקת אש שגם אותה חמאס יוכל לבחור מתי להפר ומתי לחטוף חיילים נוספים״.

״לצערנו מלבד אמירות כלליות ומשפטים חלולים, אשר נועדו לטובת יחסי ציבור, נתניהו עדיין לא עשה שום דבר משמעותי כדי להשיב את הבנים. יצאנו מהפגישה היום בתחושה קשה שמאחורי אמירותיו של ראש הממשלה, שהוא וממשלתו עושים הכל כדי להשיב את הדר, קיימת מציאות עגומה, ובפועל לא נעשה דבר״ נמסר מהמשפחה.

אשת רה"מ תקפה את האמא השכולה: "החיבור ליריבי בעלי תפגע בכם"

באירוע שהתקיים לפני כשבועיים לציון ארבע שנים לסיום מלחמת ״צוק איתן״ שלא כלל את החזרת גופתיהם של סגן הדר גולדין וסמ״ר אורון שאול. אמרה אימו של הדר, ד״ר לאה גולדין כי ״מקבלי ההחלטות לא רוצים לקבל החלטות ועוסקים במכבסות מילים. אנחנו לא קוראים לזה הסדרה, אלא קוראים לזה הטפשה. ואנחנו לא טיפשים. ראש הממשלה ושרי הקבינט תפסיקו להיכנע לחמאס ותחזירו את הבנים הביתה. ביבי ושרה נתניהו – אם הדר היה הבן שלכם – הוא כבר מזמן היה פה ולא היינו צריכים להמתין 1,460 ימים״.

אביו של הדר, שמחה גולדין אמר כי ״המנהיגות שלנו מוליכה אותנו שולל כבר ארבע שנים. רה״מ שהוציא את החיילים לקרב חייב להחזיר אותם. הסדרה היא מילה מומצאת כדי שיחשבו שיש סדר. אין סדר, אין הבנות. יש מלחמה ויש הפסקת אש. מי שלא מביא חיילים מתים לא יביא חיילים חיים״.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן