צילום: הדס פרוש / פלאש 90

דיווח: המשטרה הפריכה את גרסתו נתניהו בתיק 2000

עדויותיהם של שלדון אדלסון ושל רעייתו, וכן של עורך ישראל היום לשעבר, הפריכו את גרסתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתיק 2000. מסתמן כי נתניהו ייחקר פעם נוספת בתיק, חקירה שצפויה להיות האחרונה. טרם נקבע מועד לחקירה.

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

המשטרה הפריכה את גרסתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתיק 2000, פרשת נתניהו-מוזס. כך דווח הערב ב'כאן חדשות'. במערכת אכיפת החוק טוענים כי עדויותיהם של המוציא לאור של העיתון ישראל היום, שלדון אדלסון, ושל רעייתו מרים פגעו בנתניהו וסיבכו אותו. פרט לעדויות הזוג אדלסון נשענת המשטרה על עדי המדינה בתיק וגם על עדותו של עורך ישראל היום לשעבר, עמוס רגב. עדות שכפי הנראה אינה מיטיבה עם נתניהו ומחלישה את עדותו.

על פי הדיווח, בחקירת תיק 2000 נערכו בשבועיים האחרונים השלמות אחרונות בגין כמה התפתחויות. השלמות חקירה שיש מי שמכנה אותן במערכת האכיפה – דרמטיות. ביום שלישי שעבר נפגשו היועץ המשפטי לממשלה, ראש אגף חקירות במשטרה, פרקליט המדינה ופרקליטת מיסוי וכלכלה בתל אביב לדון בגמר השלמות החקירה ומסתמן כי נתניהו ייחקר פעם נוספת בתיק, חקירה שצפויה להיות האחרונה. טרם נקבע מועד לחקירה.

אתמול טען איש העסקים רוני מאנה כי נתניהו מנהל מו"מ עם היועמ"ש על סגירת כל התיקים נגדו ונגד בני משפחתו, בתמורה לפרישתו מהתפקיד. מאנה, שהיה בעבר מקורב מאוד לבני הזוג נתניהו והיום מצוי עמם ביריבות קשה, מצהיר כי המידע על כך הגיע אליו מ-2 אנשים "הכי קרובים" לנתניהו. "בהכרותי את ביבי הוא לא בחור טיפש. ביבי בחיים לא ינהל משפט בגיל 70, הוא מנהל מערכה אזרחית כדי לדלג על מערכת המשפט, וכשהוא יעשה את העסקה עם הפרקליטות אז לא תהיה התנגדות שהוא יפרוש תמורת סגירת התיקים שלו ושל שרה – וביבי לא ישאר בארץ", כך מאנה.

בתגובה לדברים נמסר מהיועץ המשפטי לממשלה: להד"ם. בתגובה להכחשה של מנדלבליט כתב מאנה: "אני חוזר על מה ששני אנשים הכי מקורבים לביבי סיפרו לי: הוא הולך על עיסקה ומתקיימים דיונים כאלה בבית ראש הממשלה. ביבי מבין את מצבו הקשה ואני מאמין ליועץ המישפטי מר מנדבליט שאין משא ומתן אבל זה נמצא באוויר…יכול להיות שאין משא ומתן רשמי..ביבי הולך על עסקה לסגירת התיקים ופרישה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell