Share on whatsapp

Abed Rahim Khatib/ Flash90

עשרות מתפרעים על הגדר; צה"ל תקף חולייה חשודה

כלי טיס של צה״ל תקף מחבלים שהתקרבו בתנועה חשודה לעבר הגדר בדרום רצועת עזה והניחו חפץ חשוד בסמוך אליה. עשרות מפגינים באזור הגבול הימי בצפון רצועת עזה נושאים דגלי פלסטין והבעירו צמיגים. הרמטכ"ל: "נמשיך לפעול כדי למנוע פגיעה בתושבים"
 • "איבדנו בעל, אבא וסבא אהוב" משפחת פרוש מתאבלת

  תוכן מקודם

 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

 • "כלפי חוץ הכל היה רגיל" נערה מ'סמינר בית יעקב'

  תוכן מקודם

 • "המשפחה הגיעה לפת לחם" גדול הדור במכתב המלצה

  תוכן מקודם

כלי טיס של צה״ל תקף מחבלים שהתקרבו בתנועה חשודה לעבר הגדר בדרום רצועת עזה והניחו חפץ חשוד בסמוך אליה, כך נמסר מדובר צה"ל.

בתוך כך התחדשו אחר הצהריים ההפגנות באזור הגבול הימי בצפון רצועת עזה כשמפגינים פלסטיניים התקהלו על חוף הים. מקצתם נשאו דגלי פלסטין והבעירו צמיגים. מקורות פלסטיניים דיווחו כי כוחות צה"ל ירו גז מדמיע באזור העימותים וכי כמה צעירים נפגעו גם מירי.

מוקדם יותר היום רימון המחובר לבלון אותר בין היישוב רעים לאורים על כביש 234 במועצת אשכול. הבלון אותר במהלך סיור שגרתי של כוחות ביטחון באזור, כשאליו מחובר חפץ חשוד. לאחר שהורד הבלון, הבחינו כי מדובר ברימון נצור. השוטרים פעלו לבידוד הזירה, והוא טופל על ידי חבלן משטרתי.

ראש המועצה האזורית אשכול, גדי ירקוני, הגיב להפרחת הבלון ואמר כי "טרור הבלונים ממשיך, עם אמצעי חבלה שנועדו להעצים את עוצמת הפגיעה. הבלון עם המטען אותר בסיור שגרתי של אנשי הביטחון שלנו בשדה בוטנים. מחר אמורים לקצור, והטרקטור היה יכול לעלות על המטען".

"אני מצפה מקובעי המדיניות לא לגלות מדיניות הכלה כלפי הטרור המתעצם על יישובינו. יש להפסיק את הטרור מידית ולא לאפשר בשום אופן שהאיום מסכן החיים יהפוך לשגרת חיינו. אני מודה לצוות הביטחון של אשכול שאיתר את מטען החבלה בזמן ומנע אסון", הוסיף ירקוני.

הרמטכ"ל גדי איזנקוט התייחס הערב למצב ברצועת עזה, בטקס ההתייחדות לחללי חטיבת הצנחנים ואמר כי "בחודשים האחרונים התייצב צה"ל מול ארגון הטרור חמאס, המבקש להגיע להישגים באמצעות טרור ואלימות, ולפגוע באורח החיים התקין של יישובי הדרום. אנחנו נמשיך לפעול באופן נחוש כדי למנוע פגיעה בתושבים, בביטחון ובתחושת הביטחון".

כתבות קשורות

שמחת הברית לנכד האדמו''ר מסאדיגורה זצ"ל
שמחת הבר מצוה לבן הגה"ח רבי יעקב ברנשטיין דומ"צ קהילת מאירת עינים
שמחת הווארט בחצרות נדבורנה - קאמארנא - סערט ויז'ניץ
אימה בחיפה: רוסי רדף אחרי חרדים עם סכין קצבים - ותלש מזוזות מבית כנסת
חיים מרדכי עקשטיין בסינגל חדש: א אידישע נשמה
גנרל רוסי טוען: הצלחנו לסכל תקיפה ישראלית באמצעות טילים בסוריה
נתונים מעודדים: מרבית המחוסנים שחלו בקורונה לא הדביקו אנשים אחרים
שלימזל: בפער של 4 ימים, תאונות שונות החריבו לו את החצר • צפו
אאוץ': הצליחו לנסר את העץ - שקרס על בית המגורים • צפו
ועכשיו תורו של אביר קארה לאיים על הממשלה: אצביע נגד התקציב
'ותחזינה': עולים לרגל עם זאנוויל ויינברגר ומקהלת 'מלכות' • צפו
דוד יוחאי ואיתן עמיהוד בסינגל חדש: געגועים

3 תגובות

 1. מגיע להם למה כי הם מיתפרעים מה נראה לכם האום שמום שניתן להם לפרוץ? אתם הייתם עושים אותו פעולה אפילו יותר . תיתביישו אום שמום

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן