Yaacov Cohen/FLASH90

ליאון: "התמיכה של ש"ס ו'דגל' מרגשת ומחממת"

דייטש: "מחר יתכנסו ראשי אגודת ישראל לדון בעניין". אלקין: "נחשפה תכניתם של דרעי וליברמן לנסות להשתלט על ירושלים". ברקוביץ: "אלקין במרדף נואש אחר המפלגות החרדיות". דיווח: דגל יתמכו בליאון בתנאי שיוכיח שיש לו 30,000 קולות לא חרדיים

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

המועמדים מגיבים: לאחר חתימת מנהיגי תנועות 'דגל התורה' ו'שס' מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ונשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן על מכתב תמיכה במשה ליאון לראשות עיריית ירושלים, המועמדים מגיבים, ליאון מברך, האחרים פחות.

ליאון מסר הערב כי "התמיכה של תנועת ש"ס ושל תנועת דגל התורה בי, מרגשת ומחממת את הלב, ונושאת בשורה בעבורי ובעבור תושבי העיר. תמיכה זו מצטרפת לתמיכתם של ציבורים גדולים ומגוונים בי, וללא ספק מהווה נדבך חשוב מאד בדרכי להיבחר לתפקיד ראש העיר. אני מלא תקווה ואמונה ומשוכנע שאוכל לדאוג לירושלים ולתושביה ובעזרת השם להחזיר אותה לימיה הגדולים".

לדבריו, "אני אוהב את העיר ואוהב את תושביה, ואעשה כל שביכולתי על מנת שלא לאכזב אותם ולהצדיק את התמיכה בי. אני מבטיח לכל תושבי העיר, על כל חלקיה וגווניה כי אהיה ראש עיר שדלתו ולבו פתוחים לכל, עם דאגה כנה לכל אחת ואחד מהתושבים ודאגה לחיים המשותפים של כולנו בעיר".

ממטה יוסי דייטש נמסר: "גמר חתימה טובה לכל עם ישראל ותושבי ירושלים בפרט. בזירה המונציפאלית היו בחודשיים האחרונים ירידות ועליות. מחר בבוקר יתכנסו ראשי אגודת ישראל לדון בעניין. איחולים לפתקא טבא".

זאב אלקין הגיב במתקפה חריפה ומסר כי "אחרי שהכחישו והסתירו במשך חודשים ארוכים,נחשפה תכניתם של דרעי וליברמן שוב לנסות ולהשתלט על ירושלים ולהריץ שוב את משה ליאון שזוכה בכל הסקרים לתמיכה חד ספרתית של התושבים. לצערי,טובת ירושלים אינה עומדת לנגד עיניהם, אלא דילים פוליטיים ואינטרסים זרים המסכנים את עתידנו כאן בירושלים".

"דרעי וליברמן הם אלו שהפעילו לחץ אדיר כדי למנוע ממני להגיש את מועמדותי לראשות העיר ונכשלו. דרעי וליברמן הפעילו לחצים גדולים על ראש הממשלה כדי שלא יתמוך בי ונכשלו. למה הם התאמצו כל כך לפגוע במועמדות שלי? כי הם יודעים, שאני המועמד היחיד שינצח אותם. עכשיו הזמן שלנו, תושבי ירושלים היקרים, חברים מכל המפלגות, להתאחד ולהוכיח להם כי הקומבינה הזאת לא תעבור. ביחד ננצח אותם", חתם אלקין.

עופר ברקוביץ אמר בתגובה כי, "אם ירושלים לא תהיה של כולם, היא פשוט לא תהיה. ליאון קיבל את התמיכה של שס ודגל התורה, ואלקין במרדף נואש אחר המפלגות החרדיות והעסקנים החרדים, אבל הציבור הירושלמי איתי. בעוד ליאון ואלקין מזניחים את הציבור הציוני, הדתי לאומי והחרדים העובדים והלא מיוצגים, ירושלים בראשותי תפעל בשותפות, לטובת כולם כולל כולם, זה לצד זה ולא זה על חשבון זה".

בינתיים, למרות שהבחירות כבר בפתח, נראה שבכל זאת זה לא סופי. פרשן 'החדשות' עמית סגל דיווח הערב כי לפי גורם חרדי, ראשי דגל התורה עדכנו את אלקין שהתנאי שלהם לתמיכה בליאון הוא שיוכיח להם שיש לו 30,000 קולות לא חרדיים, אחרת יצביעו אלקין. הדד ליין: ראש חודש חשוון, 10.10 למניינם. במקביל, ב'כאן חדשות' חשפו כי "בשני בערב אלקין חיכה לדייטש מתחת לבית והציע שיתמוך בו בתמורה לסגנות וכח במועצה. דייטש השיב שיציג מועמדות רשמית ואז ידברו. זה כנראה בדיוק מה שהולך לקרות: יציג מועמדות ויוריד אותה בשביל אלקין".

ימי הכרעה: שס ודגל תומכות בליאון לר"ע ירושלים

7 תגובות

הכי חשוב שלא יעלה בטעות ברקוביץ שחושב שהחרדים "העובדים" טפשים ושאין מי שייצג אותם, אין לו חצי מושג מה היא דעת תורה וביטול לחכמים, הוא חושב שחרדי עובד הוא אדם שמשוחרר מלקבל דעת רבו.
אין אנו רוצים ניר ברקת 2, ראש העיר שהחטיא וציער אלפי יהודים במשך כהונתו, אם זה מלעודד מסיבות ליליות בכל האזורים ובשוק, ואם זה לפתוח מרתון ולחסום את כל העיר בערב שב"ק ולגרום לכל האצנים ומשפחותיהם לחלל שבת. ברוך שפטרנו.

ישנה בדיחה עתיקה בענין הבחירות השונות, שלפני הבחירות, מרוב מודעות בקירות, הקירות מדברים אתך. אחרי הבחירות, אתה מדבר אל הקירות.. "בחרות (בחירות), אפם בנו..

סוף סוף הליטאים קבלו אומץ מול החסידים נמאס התוקפנות של החסידים שחושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים

עץ במי יתמכו?

התמיכה של ש"ס ודגל מחממת את הלב
בנשיאות מנהיג הדור והדרו חכם שלום כהן

דייטש הולך לנצח על בטוח !!!!!!!!!!!!!! הוא יביא לליאון קוגל ולאלקין טשולנט והם ישכבו במיטה ביום הבחירות ולא יכלו לזוז יוסי דויטש היחיד שעושה לא רק מדבר כמו כולם

לאלי. אולי שיקבלו אומץ פעם אחת מול הרוח החדשה הנושבת בקרבם של חרדיות חדשה 1.התמיכה בליאון 2. אי היציאה להפגנה נגד חילולי השבת בבני ברק 3.אמירת כן על כל נוסח שרק יוצע של חוק הגיוס אפילו מבלי לרדת לעומק הפרטים…האם לזאת אתה מתכוון באמרך "אומץ" לזאת לא צריך אומץ מספיק ברפיון עקרונות…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell