אמש נפתח המטה המרכזי של 'אגודת ישראל' בירושלים ומועמדה לראשות העיר יוסי דייטש. באירוע הציג דייטש את חזונו לירושלים. "אני מתמודד בבחירות כדי לנצח, ואעשה הכל כדי שזה יתממש בקידוש השם ואחדות מלאה מקיר לקיר"


צילום: ישראל פריי, קו עיתונות

אמש נפתח בגבעה הצרפתית בירושלים המטה המרכזי של 'אגודת ישראל' ומועמדה לראשות העיר יוסי דייטש. באירוע השתתפו בכירי התנועה בראשות סגני השרים יעקב ליצמן ומאיר פרוש, ח"כ מוזס, יו"ר אגודת ישראל הרב קופרברג, מזכ"ל וראש עיריית בני ברק חנוך זייברט ונציגי אגודת ישראל במועצת העיר. באירוע הציג דייטש את חזונו לירושלים בחמש נקודות עיקריות, שירושלים זקוקה לשינוי משמעותי בהן: בניה, חינוך, תשתיות, ניקיון ותעסוקה.

"ירושלים היא משוש חיינו, מתפללים כמה פעמים כל יום על ירושלים. היא גם בירת ישראל, וגם העיר הקדושה בתבל. בגלל הניסיון הרב שלי בפעילות בעיר, אני בטוח שיש בידי את היכולת לעשות את התפקיד הזה בצורה המיטבית עבור כלל תושבי ירושלים. בענווה, בחן, ביופי ובאהבה לכל תושבי ירושלים".

"בכל שנותיי בפעילות ציבורית חתרתי לפתרונות על פני סיכסוכים, לאחדות על פני מחלוקת. כך גם כעת. אנו פותחים הערב את מטה הבחירות שלנו, תנועת אגודת ישראל, שמאז ומתמיד חרתה על דגלה את האימרה: ויעשו כולם אגודה אחת. גם הערב, אני אומר לכם עם יד על הלב, אני מתמודד בבחירות כדי לנצח, ובעזרת ה' ננצח".

Yonatan Sindel/Flash90

"לצד זאת, אני עושה ואעשה הכל כדי שזה יתממש בקידוש השם ואחדות מלאה מקיר לקיר בציבור החרדי. יש לנו את ההזדמנות לעשות את זה, עכשיו בירושלים שעיני כל העם נשואות אליה. בואו ניתן לציבור את רצונו האמיתי, עוד לפני פוליטיקה: אחדות ושלום".

בתוך כך, אתמול נפגשו סגני השרים ליצמן ופרוש יחד עם דייטש עם יו"ר יחד אלי ישי, "שמחתי היום לפגוש את סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן בלשכתו. שוחחנו על מספר נושאים ציבוריים חשובים ודנו בסוגיית ראשות העיר ירושלים", מסר ישי והוסיף, "ציינתי בפניו את התחייבותי לציבור בעבר, לפיה כל עוד המועמד החרדי יוסי דייטש מתמודד לראשות העיר, נעדיף לתמוך בו, ואכן אנחנו בעיצומו של משא ומתן. בימים הקרובים, יחד עם חברי רשימת ״מאוחדים״ בירושלים, ובעצה אחת עם מורינו מרן רה״י שליט״א, נקבל את ההחלטה הטובה ביותר למען תושבי ירושלים".