צילום מסך מתוך הסרטון

אשדוד: הסתה מבחילה נגד הציבור החרדי בעיר במסגרת קמפיין בחירות

זעזוע בעיר הדרומית: סיעת 'עתיד אשדוד' פרסמה סרטון "סאטירי", בעל מוטיבים אנטישמים מובהקים, במטרה להפחיד את הציבור החילוני מפני התחזקות פוליטית של החרדים. אייכלר: "הסאטירה היתה תמיד כלי נשק "לגיטימי" של התועמלנים האנטישמים"

זעזוע באשדוד: סיעת 'עתיד אשדוד', בראשות אלי נכט, פרסמה הבוקר סרטון "סאטירי" בן יותר מ-4 דקות, במהלכו מתואר מה שצפוי לעיר במקרה של השתלטות חרדית.

בתפריט: "חרדי" שנשלח מטעם העייריה להשגיח על משפחה חילונית, הענשה כלפי תושבים שלא שומרים תומ"צ ועוד. מטעמים עקרוניים אנחנו נמנעים מלפרסם את הסרטון המבחיל, ואף מלפרט את רוב "הפאנצ'ים" המופיעים בו.

אתיופים לא, חרדים כן: הצביעות האנטי-חרדית של 'יש עתיד'


התחושה בקרב הקהילה החרדית ואף בקרב ציבורים נוספים היא שמדובר בחציית קו אדום נוסף במסגרת המאבק של גורמים חילוניים מיליטנטים נגד הציבור החרדי בעיר.

"הסאטירה היתה תמיד כלי נשק "לגיטימי", להבעיר את הרגשות החייתיים של התועמלנים האנטישמים בכל דור ודור", הגיב לסרטון ח"כ ישראל אייכלר. לדבריו, "תשובה יהודית מוחצת מחייבת ללכד את כל הציבור החרדי לגוש אחד חזק בכל הקלפיות. חייבים לבחור אנשים שיבלמו את אויבי היהדות שלא יצליחו לבצע את אשר הם זוממים נגד כל יהודי חרדי איש אשה וילד, בטענת זכות ההגנה העצמית".

ראש העיר, יחיאל לסרי, מסר: "בי נשבעתי, לא ניתן את הנהגת העיר למסיתים וחסרי אחריות שמלבים שנאה ומלחמות אחים. לא במשמרת שלי".

צפו: אלו הביריונים שהכו חרדים באשדוד • המשטרה: בואו להתלונן

הסתה באשדוד: חבר מועצה קורא להפגין בשבת בשכונה החרדית

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן