"יכול לעשות שינוי רציני": חיזוק מפתיע ליוסי דייטש

ד״ר אופיר לנג, ראש המינהל קהילתי לב העיר מביע היום תמיכה במועמדותו של דייטש לראשות העיר: "ליוסי דייטש יש את הידע, הכישורים והחזון איך להפוך את העיר שלנו למקום שיהיה טוב יותר לחיות בו"
 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נפטר שבוע לפני חתונת ביתו

  תוכן מקודם

 • הגאון הרב בעדני מבקש: "שלא יבושו בעת שמחתם"

  תוכן מקודם

ד״ר אופיר לנג, ראש המינהל קהילתי לב העיר מביע היום תמיכה במועמדותו של דייטש לראשות העיר: "ליוסי דייטש יש את הידע, הכישורים והחזון איך להפוך את העיר שלנו למקום שיהיה טוב יותר לחיות בו".

ד"ר לנג הסביר כי ״יש לי הכרת הטוב כלפי יוסי דייטש על האוזן הקשבת לאורך כל השנים והיכולת שלו לקחת משימות ולא להניח להן עד שיטופלו כראוי, גם בנושאים שפחות פופולריים להתעסק בהם… אני חושב שיוסי דייטש הוא המועמד המתאים ביותר לראשות העיר. ירושלמי בנשמה שמכיר היטב את העיר לא רק כמו שהיא, אלא גם יש לו את הידע, הכישורים והחזון איך להפוך אותה למקום שיהיה טוב יותר לחיות בו. באופן לא מפתיע, במסגרת פעילותי נחשפתי ללא מעט נציגים ותושבים ממגזרים שונים, אשר שותפים לעמדתי ומוקירים את עבודתו לאורך כל השנים. מי שמוכן לגלות גמישות מחשבתית צריך לקחת בהחלט את יוסי דייטש כמועמד רציני שיכול לעשות כאן שינוי אמיתי לטובת איכות חייהם של התושבים״.

יוסי דייטש מסר בתגובה: ״אני מודה מקרב לב לד״ר אופיר לנג, יו״ר המינהל הקהילתי ‘לב העיר׳, על הבעת התמיכה במועמדותי לראשות העיר. אופיר לנג מייצג את קולם של תושבי השכונות והצעירים השורשיים אוהבי ירושלים, אשר משוועים לראש עיר שיטפל בבעיותיה האמיתיות של העיר. בימים האחרונים אני זוכה לתמיכה חוצת מגזרים במועמדותי. חילוניים רבים מכל רחבי העיר פנו אלי והודיעו אישית כי יתמכו במועמדותי, ואני מברך על כך. אופיר לנג, כמו רבים רבים מכל המגזרים בירושלים, יודעים כי מעבר להבדלי השקפות דתיות, רק אדם שמכיר את ירושלים ואת בעיותיה ומחויב באמת לעיר, יוכל להביא את השינוי המיוחל ולהצעיד את העיר קדימה. יחד, כולנו, דתיים, חרדים, חילוניים, נשלב ידיים יחד ונוביל את ירושלים לימים טובים יותר״.

כתבות קשורות

הִילּוּלָא קַדִּישָׁא • מרן הקהלות יעקב זצ"ל
הרמב"ם היומי • הלכות תרומה פרק י"ב • צפו
זְכוּתו יָגֵן עָלֵינוּ • הילולת מהר"א מבעלזא בחצה"ק מכנובקא בעלזא
שמחת הברית לנין מרן גאב"ד ירושלים • גלריה
מחדל הקורונה: זינוק בחולים המאושפזים במצב קשה; 3 נפטרו
מעמד הוקרה והערכה בכולל גבוה להוראה 'תורת שמואל' ירושלים 
תיעוד: האדמו"ר מטראבישאן בביקור בבית הרה"צ ר' ישראל הגר
התפרעויות סמוך לביתר עילית; חקירת התקיפה מול עומאן • חדשות השבת
אַהֲרֹן כַּהֲנָא קַדִּישָׁא • הילולת הרה"ק מהר"א מבעזלא זיע"א
אתרא קדישא מירון: שבת התאחדות לקהל חסידי אשלג
יִזְכּוֹר אַהֲבָתָם • הילולת כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצ"ל
וְרוּחַ נָכוֹן חַדֵּשׁ בְּקִרְבִּי: מרן הגר"ד לנדו הגיע לקעמפ של הישיבה ושורר ניגוני רגש • צפו

תגובה אחת

 1. בינתיים ברוך ה' הכל עובד לפי התוכניות של דייטש,לו ה' לא שם בננה על כל פסיעה…(לא כתבתי למי כן…) הוא ועופר ברקוביץ יגיעו לסיבוב השני, ואז ש"ס ודגל שדייטש בצדק מבחינתו כבר לא יבטיח להם כלום בתמורת תמיכה ואז הם יעשו קולות שווא של מי שהולכים לתמוך בברקוביץ וברגע האחרון כמובן יתמכו בדייטש ללא תמורה, ואז ימרטו את זקנם המגולח למה לא עשינו את זה עוד לפני הסיבוב הראשון וסחבנו את תושבי ירושלים לחינם לסיבוב שני, ועוד בסוף לא קיבלנו כלום אפילו מדייטש…אבל אי אי אי אז כבר יהיה מאוחר…

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן