פצועת פיגוע הירי אמש, שרה וטורי, שוחררה לביתה בשעות האחרונות לאחר שנפצעה באורח קשה ותהליך החלמתה היה באופן מהיר בחסדי שמים • מוקדם יותר שחזרה וטורי את הפיגוע, את היריות ששמעה ואת המחבל שראתה לנגד עיניה

בשורות טובות מבית החולים בלינסון: אחרי שנפצעה אמש באורח קשה בפיגוע הירי באזור התעשיה 'ברקן', שרה וטורי, שוחררה לפני זמן קצר לביתה.

כזכור, אמש בשעות הבוקר המוקדמות, מחבל שעבד באזור התעשייה ברקן שהבשומרון, בו עובדים יהודים לצד ערבים ומהווה סמל לדו קיום, נכנס אחד מעובדי המקום שפוטר לפני מספר ימים, עם נשק חם בידיו וירה בזיו חג'בי וקים לבנגרוד יחזקאל הי"ד למוות ובשרה וטורי, שנפצעה באורח קשה. תהליך החלמתה, בבית החולים בלינסון, התקדם באופן מהיר ובשעות האחרונות היא שוחררה לביתה.

וטורי שחזרה במהלך היום את רגעי האימה, תוך שהיא מתארת את הרגעים הקשים בהם בה נרצחו חבריה לעבודה. לדבריה, המחבל נתקל בה במסדרון המפעל לאחר שהיא יצאה מחדרה כששמעה את היריות שהובילו למותם של קים יחזקאל-לבנגרונד ז"ל וזיו חג'בי. היא הצליחה להימלט ממנו וברחה חזרה למשרדה, כשהיא מתחבא מתחת לשולחן. "שמתי יד בפצע, וראיתי שאני מדממת. כל מה שהיה לי בראש זה לנשום", סיפרה. "שמעתי עוד ארבע או חמש יריות חזקות והצטנפתי מתחת לשולחן. הוא חזר אלי למשרד וראיתי את הרגליים שלו, אבל תוך שנייה או שתיים הוא נעלם והמשכתי לנשום. אחרי כמה דקות באו שני המחסנאים, באסל ויוגב, שלא עזב אותי. ממנו שמענו שזיו וקים כבר לא בחיים. הוא לא הפסיק לטפל בי עד שהגיעו הפרמדיקים".

בינתיים הסריקות אחרי המחבל אשרף אבו שחם ממשיכות. במהלך הלילה נערכו חיפושים על ידי צה״ל, בשיתוף שב"כ ומג"ב, בכפר שוויכה שבמרחב החטיבה המרחבית "מנשה", ממנו יצא המחבל. במסגרת הפעילות בוצעו מספר מעצרים בכפר.

האב השכול משחזר את הזוועה; המחבל תיעד את מסע הרצח?