מייסד הארגון הגר"ח שמרלר עם הנגיד מוויליאמסבורג

עוֹד יִשָּׁמַע בְּעָרֵי יְהוּדָה • 'בית הגפן' ייחנך הערב בביתר עילית

בשורה למעוכבי הזיווג: לאחר ציפייה ארוכה יחנוך הערב ארגון השידוכים העולמי את 'בית הגפן' בעיר ביתר עילית, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, ומאות שדכנים מרחבי הארץ

בשמחה רבה והתרגשות עצומה התקבלה הידיעה המרנינה על חנוכת 'בית הגפן' בעיר התורה והחסידות ביתר עילית, ממנו יפעלו מאות שדכנים במסגרת הארגון השידוכים העולמי 'הגפן'.

בית הגפן, שהקמתו קרובה לסיום, שוכן על שטח שהוקצה על ידי העירייה, ואת בנייתו מממן הנגיד המפורסם והמפואר רבי יעקב מרדכי יוזשעף שליט"א, משכונת וויליאמסבורג שבניו יורק.

ארגון הגפן, בראשותו של הגאון רבי חיים שמרלר שליט"א, ראש ישיבת 'חיי תורה' ומגדולי מרביצי התורה, פועל זה כמה שנים בהצלחה כבירה בתחום הכאוב של מעוכבי הזיווגים, כאשר משרדו הראשי בירושלים שוקק חיים בכל ימות השבוע, ושולח זרועות וסניפים בשאר ערי הארץ. משרדי הארגון החלו גם לפעול לאחרונה בניו יורק ובלונדון, וכבר מבשרים על תחילתה של מהפכה.

חנוכת הבית החגיגית תיערך הערב (רביעי) בראשות מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א, שיפארו את המעמד בנוכחותם. האירוע יפתח בהתכנסות הקהל המוזמן ברחבת "בית הגפן" ברחוב קדושת לוי בעיר למעמד קביעת מזוזה ושתיית לחיים, ולאחר מכן תיערך סעודת מצוה מפוארת לכבודה של תורה באולם 'גולדן סקיי' הסמוך.

התעניינות מיוחדת צפוייה לגרור תוכנת שידוכים מיוחדת במינה, שתוצג לראשונה לפני הקהל במעמד, תוכנה שלדברי השדכנים עשויה להוביל למהפכה של ממש בתחום השדכנות, ותשמש ככלי אדיר עבור העוסקים במלאכת הקודש יומם וליל.

תיעוד מיוחד מהמעמד המפואר יוגש בימים הקרובים באתר JDN.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *