ליאון: "יש לי תמיכה רחבה מאוד בקרב הציבור בירושלים לא רק אצל הציבור החרדי". ברקוביץ: "אף אחד מגור לא פנה אלי ולא סגרתי שום דבר עם ליצמן". אלקין:

לעימות המתוכנן ב'קול ברמה' משה ליאון ולא הגיע ולכן העימות בוטל אך הערב הגיעו ארבעת המועמדים לראשות העיר ירושלים לניידת השידור שהוצבה בעיר והתראיינו, כל אחד בנפרד.

המועמד החרדי, יוסי דייטש אמר בראיון כי "ליצמן הוא התומך מספר אחת שלי. הוא מפעיל אלפי פעילים חסידי גור עבורי. פרוש וליצמן חיים כבר הרבה זמן טוב ביחד, אף אחד לא האמין שפרוש וליצמן יעבדו יחד ויהיו מתואמים על כל פרט. אני מאמין בברכת האדמורים והרבנים ששלחו אותי, אני הולך על פי הוראתם בכל צעד ורואה ברכה בכך (צפו)".

עוד הוסיף דייטש כי "אם המועמד החרדי יקבל את כל קולות החרדים הוא לוקח, חשוב לומר זאת גם עתה. מעשה שטן הצליח לגרום לפילוג בתוך הציבור שלנו, עצוב לי על כך. אני איש רציונלי אבל אין לי הסבר הגיוני איך אני עומד לנצח במערכת הבחירות".

משה ליאון, הנתמך על ידי דגת התורה ושס אמר במשדר כי "יש לי תמיכה רחבה מאוד בקרב הציבור בירושלים לא רק אצל הציבור החרדי.
ליברמן חבר שלי ואני גאה בזה. התמיכה הרחבה הזו תביא לניצחון בעזרת ה'".

המועמד זאב אלקי אמר כן: "אין לי שום הסכם עם 'הפלג'. היה ברור שלא יבחרו בליאון בגלל ליברמן. היתה להם בררה לתמוך בי או בדייטש והם החליטו לתמוך בי, כנראה שהפלג השתכנעו שיש לי יותר סיכוי לעלות לסיבוב שני מיוסי דייטש. כל מי שיש לי איתו הסכם, פרסמתי. אני זוכה לתמיכה של 10 אחוז מהמגזר החרדי בכל סקר".

המועמד החילוני עופר ברקוביץ הכחיש את הדיווחים על סגירה עם ליצמן בסיבוב השני במקרה והוא וליאון יעלו. "אף אחד מגור לא פנה אלי ולא סגרתי שום דבר עם ליצמן, אני לא עוסק בזה".