צילומים: פלאש 90

סקר בירושלים: ליאון וברקוביץ עולים לסיבוב השני • רוב חרדי במועצה

4 ימים לבחירות: סקר שמתפרסם הבוקר צופה סיבוב שני בין המועמדים משה ליאון ועופר ברקוביץ שזוכים באחוז הגבוה ביותר של קולות המצביעים אך לא חוצים את רף ה-40 אחוזים • עוד בסקר: תוצאות הסיבוב השני והחלוקה בין המפלגות

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

המירוץ המסקרן לראשות העיר ירושלים: סקר שערך מכון 'שווקים פנורמה' עבור תחנת הרדיו 'גלי ישראל' צופה כי הבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון אלא יגררו לסיבוב שני, בו יתמודדו משה ליאון ועופר ברקוביץ.

מתוצאות הסקר עולה כי 30.7% מתושבי הבירה מתכוונים להצביע ל-עופר ברקוביץ, בעוד 29.8% מתכוונים להצביע למתמודד משה ליאון. 23.6% מתכוונים להצביע ל-זאב אלקין, בעוד 11.4% מתכוונים להצביע ל-יוסי דייטש.

אתם קבעתם: זה המועמד שינצח במירוץ לראשות העיר ירושלים


מתוצאות הסקר עולה עוד כי ההכרעה בירושלים בסיבוב-הראשון תלויה בשיעור ההצבעה. במידה ושיעורי ההצבעה בבחירות המקומיות בירושלים, יהיו גבוהים מהממוצע הרב-שנתי ו/או בבחירות ישתתפו יותר מכ-250,000 אלף מצביעים, קיים סיכוי, כי אף לא אחד מהמתמודדים על ראשות העיר יזכה ב- 40% מהקולות הכשרים, ולכן ייערך בעיר "סיבוב-שני" של בחירות.

מצד שני, במידה ושיעורי ההצבעה יהיו נמוכים מהממוצע הרב-שנתי, ובבחירות ישתתפו פחות מכ- 200,00 מצביעים, קיים סיכוי כי הבחירות יוכרעו, כבר בסיבוב-הראשון.

בסקר נבדקו גם תוצאות הסיבוב השני במידה ואכן יתקיים ותוצאותיו קבעו כי משה ליאון הוא זה שיזכה במירוץ עם 46.1% מהקולות, כשהמתמודד עופר ברקוביץ במקום השני עם 37.4%. ע"פ הסקר, אם אלקין יעפיל לסיבוב השני הוא יביס את ברקוביץ בפער גבוה יותר: 49 אחוזים מול 36 אחוזים.

בסקר נבדקה גם ההצבעה למועצה: ש"ס 5, דגל התורה 5, התעוררות 5, אגודת ישראל 4-5, ירושלים תצליח 2-3, הבית היהודי 2-3, ירושלים שלנו 2, מרצ 2, מאוחדים 2 ובני תורה 1.

המשמעות מבחינת המפלגות החרדיות מעודדת מאוד מאחר וצפוי רוב חרדי במועצה ע"פ החלוקה הבאה: ש"ס 5 + דגל 5 + אגו"י 4/5 + בני תורה 1 + מאוחדים 1 (המפלגה מכניסה ע"פ הסקר 2 נציגים, כשיהונתן יוסף, נכדו של מרן הגר"ע ונציגו של הגר"מ מאזוז ברשימה, הוא אחד מהם. ד"ג) = 16/17 מתוך 31 חברי מועצה.

הנתונים המלאים באדיבות רדיו 'גלי ישראל'

11 תגובות

ח"כ הרב אורי מקלב כבר הצהיר שבמידה והרב יוסי דייטש יעלה לסיבוב שני כל הציבור החרדי יתמוך בו
ובעז"ה אם הוא לא יעלה אלא משה ליאון יעלה לסיבוב השני מול עופר ברקוביץ' נקווה גם שכל הציבור החרדי יתמוך במר משה ליאון לראשות העיר

לפי החשבון של 11.4% של יוסי דייטש זה אמור להיות רק 26,790 קולות.
ואם מחשבים את המנדטים של ג' ומאוחדים (בלי לחשב קולות של חילונים ומסורתיים) מגיעים 52 אלף קולות. אז איך הסקר הזה נראה למשהו רציני?!

שטיות והבלים
יוסי דייטש יש לו הרבה יותר סייכים ממשה ליאון ברור לכולם לכל הסקרים
רק תבררו

חשבון פשוט צודק והסקר הזה מופרך מעיקרו אז תעלו בבקשה את הסקר שיצא עכשיו של ה"גל החדש שווקים בע"מ" שם יוסי הוא מקום שני!!!!!!!! עם 25%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ליאון בע'זה ראש העיר של ירושלים והרב יוסי דייטש ימונה כסגנו וימשיך להתעסק במדרכות גאולה.

חכו ותראו איך שיוסי דייטש ברגע האחרון יפרוש ויתמוך באלקין….

שווקים מה??!!
גם כן סקר…
מי מכם שמע פעם על חברת הסקרים הזאת..
בדיחה…

לא הגיוני אם יש רוב חרדי במועצה, איך יכול להיות שלדייטש וליאון יש ביחד רק 40 אחוז???

למשה ישראלי. אולי הגערערס מצביעים גם הפעם לחילוני ולכן חסר לך

לישראל.
אם יוסי דייטש הוא חילוני בעיניך, מעניין מה מידת החרדיות שלך.

תפסיקו כבר להיות מגמתיים ולהביא רק סקרים הזויים של ליאון שבהם יוסי דייטש מקבל הרבה פחות מהקולות של ג' לפי אותו סקר עצמו
ותביאו כבר את הסקרים הרציניים של מכון מדגם ושל קמיל פוקס שתי הסוקרים האמינים והמפורסמים שנותנים שתיהם בדיוק אותו דבר ליוסי דייטש 25%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!מקום שני!!!!!!!
את הסקרים אפשר לשמוע בקו "ירושלים שלנו"-0723371199 אתמול בלילה וביום שישי
(אני כתבתי בטעות ביום שישי שזה של "גל החדש שווקים בע"מ ואיתכם הסליחה)

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell