בסוף השבוע הוקם המטה החרדי לטובת מועמדותו של שוקי אוחנה לראשות העיר צפת, תחת הסלוגן "גם תושבי צפת מצייתים לגדולי הדור" • תמיכה זו מגיעה לאחר הכרעתם של גדולי ישראל מרנן שר התורה הגר"ח קנייבסקי וראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין לתמוך באוחנה

לאור תמיכתם של גדולי ישראל במועמד המסורתי לראשות העיר צפת, שוקי אוחנה, בסוף השבוע הושק המטה החרדי שיפעל למען מועמדותו של אוחנה.

מערכת הבחירות הצמודה והסוערת בצפת, מקבלת תפנית מכריעה. בימים האחרונים הצטרפו גדולי הדור הליטאים בראשות מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א, מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א וראש ישיבת 'פונוביז" הגרב"ד פוברסקי, לקריאת תמיכה במועמד לראשות העיר שוקי אוחנה. בנוסף להנהגת הציבור הליטאי, אוחנה אף קיבלת את תמיכתו של ראש ישיבה 'כסא רחמים' הגאון רבי מאיר מאזוז.

לאור תמיכת הרבנים ובמטרה לגייס את תמיכת הציבור החרדי בצפת, הוקם מטה בני תורה לטובת אוחנה שפועל בשיתוף פעולה עם רבנים ונציגי בכירים בקהילה החרדית בצפת. במסגרת המטה הושק בסוף השבוע קמפיין יעודי למגזר החרדי בעיר עם הסלוגן "גם תושבי צפת מצייתים לגדולי הדור".

מכתבם של גדולי הדור שמצטרף לתמיכתם של רבני העיר צפת, וחוגים וקהילות שונות שכבר הביעו את תמיכתם באוחנה לראשות העיר, מהווה זריקת מרץ משמעותית למטה אוחנה שחותר להכריע את הבחירות כבר בסיבוב הראשון.