צילומים: פלאש 90

יממה לפתיחת הקלפיות: 'דגל' בהצעה של הרגע האחרון ליוסי דייטש

בכירי הסיעה הליטאית העבירו ליוסי דייטש הצעה של הרגע האחרון במסגרתה הוא יסיר את מועמדותו לטובת משה ליאון, בתמורה לרוטציה חלקית בראשות העיר במידה וזה ייבחר • מטה דייטש: הוגשה הצעה כזו וסירבנו לה. ליאון מכחיש

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

הקרב על ירושלים: רגע לפני פתיחת הקלפיות, מציעים בכירי 'דגל התורה' "דיל" מסקרן ליוסי דייטש במסגרתו הוא יסיר את מועמדותו בתמורה ל-9 חודשים בראשות העיר בסוף הקדנציה.

ע"פ הדיווח של העיתונאית יערה שפירא, בכירי 'דגל' מציעים שדייטש יפרוש, אגו"י תתמוך בליאון כעת, ליאון יפרוש מתפקידו כראש עיר 9 חודשים לפני סוף כהונתו ודייטש יחליפו.

הרציונל מבחינת 'דגל' וליאון: הצטרפות אגו"י לדגל ולש"ס מול הפיצול החילוני תבטיח ניצחון בסיבוב הראשון. הרציונל מבחינת דייטש ואגו"י: סיכוייו לנצח, או אפילו להעפיל לסיבוב השני, קלושים. 9 חודשים בראשות העיר הם מקפצה משמעותית לקראת הבחירות הבאות.

ממטה דייטש נמסר בתגובה: "אכן הגיעה הצעה כזו ליוסי דייטש מטעם דגל התורה ומטה ליאון, אך היא סורבה מיידית. יוסי דייטש רץ עד הסוף – ובעזרת השם גם מנצח!".

ליאון, מנגד, מכחיש בתוקף שהועברה מצדו הצעה כזאת. "ההצעה לדייטש לא היתה. לא הגשתי ולא הגישו בשמי. הפעם האחרונה שפגשתי את דייטש הייתה במוצ"ש ולא דיברנו מילה על כך", כך ליאון בראיון לרשת 'מורשת'.

הבחירות בירושלים: דייטש לא יפרוש; הקרב על הסיבוב השני בעיצומו


כזכור, בימים האחרונים נפוצו שמועות ופרסומים על כך שהמועמד החרדי יוסי דייטש יסיר ברגע האחרון את מועמדותו לטובת חבירה עם אלקין. דייטש, ליצמן ובכירים נוספים במפלגה הכחישו בתוקף את השמועות הללו. העיתונאי עמית סגל דיווח היום בצהרים "אמש (מוצ"ש) בחצות נפלה ההחלטה הסופית. דייטש לא פורש. חדשות גרועות מאוד לאלקין, שינסה לגרד חסידות או שתיים ולעלות סיבוב".

הוא מעריך כי "אם אלקין לא יצליח רוב הסיכויים שנפגוש בסיבוב השני את ברקוביץ׳ וליאון".

8 תגובות

תמשיכו עם הספינים נגד דייטש ובעד ליאון. . הבעייה היא שזה כבר שקוף מדי. ..

רק יוסי דייטש , ליאון מתרסק

הסוף של ליאון יחד עם כל בעלי המחלוקת – מגיע!!!!
יחזור לתלמודו!!!!

אין ענין דגל עושים טעות

שטויות
אף אחד לא חשב שדייטש יסכים
הכל כדי לעשות לו דה-לגיטימציה

תפסיקו כבר להיות מגמתיים. יודעים שאתם עם ליאון זה בולט בכל הכתבות שלכם. תשמרו על קו נייטרלי.בבקשה.

איזה הצעה הזויה בדיוק אחרי שיוסי דייטש מוביל בסקרים גם של מדגם וגם של קמיל פוקס והוא מקום שני אז הם מציעים את זה אבל ייחסי הכוחות צריכים להיות הפוכים

חבל שהמגיבים בתשלום ממטה דייטש מנסים להכניס מחלוקת לאתר הנקי היחיד
מחלוקת לא פה !!!!!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell