סיבוב שני בין ברקוביץ לליאון; 'דגל' הסיעה החרדית הגדולה במועצה

הבחירות בירושלים: כצפוי, משה ליאון ועופר ברקוביץ העפילו לסיבוב השני • תוצאות דרמטיות בבחירות למועצה: 'דגל' - 6, ש"ס - 5, אגודת ישראל - 3, קינג - 2, בני תורה 1 • ובכמה זכו רשימותיהם של אלקין וליאון? כל הנתונים

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

ירושלים הולכת לסיבוב שני: מספירת כמעט מאה אחוזים מהקולות בירושלים עולה כי משה ליאון קטף את המקום הראשון עם 33%, אחריו עופר ברקוביץ' עם 28%. המשמעות: ירושלים הולכת לסיבוב שני שצפוי להיות דרמטי ומותח ולהתקיים בעוד כשבועיים בדיוק.

התוצאות של יתר המועמדים: זאב אלקין עם 19%, יוסי דייטש עם 17% ואבי סלמן עם פחות מאחוז.

דרמה גם בבחירות למועצה: דגל התורה היא המפלגה הגדולה ביותר עם 6 מנדטים, אחריה במפלגות החרדיות – שס עם 5 מנדטים, אגודת ישראל עם 3 מנדטים, בני תורה מנדט אחד ומאוחדים שמשלב בתוכה גם נציג חרדי עם 2 מנדטים.

יתר המפלגות: התעוררות עם 6 מנדטים, 'ירושלים תצליח' (אלקין) – 2, הבית היהודי 2 מנדטים, מרץ 2, חביליו 1 והליכוד 1. (רשימתו של ליאון לא עברה את אחוז החסימה).

כאמור, העיניים נשואות כעת לסיבוב השני, כשהמתמודדים כבר עמלים על חיבורים עם המפסידים. יו"ר 'מאוחדים' אריה קינג הודיע הלילה: "טבעי שבסיבוב השני נתמוך בליאון".

בוידאו: הודעת השר אלקין לאחר ההפסד

2 תגובות

אדם שקול ומתון.

זוועה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell