ההתחזקות של ש"ס בבני ברק ובתל אביב. המהפך בפ"ת. אנחת הרווחה באשדוד. הזינוק של דגל בביתר ובחיפה. מפח הנפש בערד ובטבריה. התוצאות המסקרנות בצפת והדרמה באשקלון • וגם: רחובות, עפולה, נתיבות, אופקים, גבעת זאב ועוד

היום שאחרי הבחירות לרשויות המקומיות: ברוב הערים והיישובים התוצאות הן סופיות, במיעוטם הולכים לסיבוב שני, ויש כאלה – בית שמש, לדוגמא – שתלויים ועומדים בקולות החיילים שייספרו רק ביום חמישי.

בשורות הבאות נציג את כל התוצאות, הנתונים והמספרים, של המועמדים והמפלגות השונות בכל ערי ישראל – בדגש על הערים החרדיות או כאלה שמאכלסות בתוכן ריכוז חרדי גבוה. שימו לב: הרשימה מעודכנת לפי סדר הא"ב והיא כוללת בעיקר את המנצחים בקרב
על ראשות העיר ואת כמות המנדטים של המפלגות החרדיות במועצה. נתונים חסים יעודכנו בהמשך

אופקים – התוצאות לראשות העיר: איציק דנינו 81% גדעון סבגי 19%. התוצאות למועצה: מחל 6 ש״ס 3 דגל התורה 3 יש עתיד 1 תנופה 2.

אלעד – התוצאות לראשות העיר: פרוש 56% צברי 44%. התוצאות למועצה: ש"ס 5, אגו"י 4, דגל התורה 3, אבי דיין 1, הבית היהודי 1, ברק צברי 1.

אשדוד – התוצאות לראשות העיר: יחיאל לסרי 41.5% שמעון כצנלסון 25% אלי לחמני 24% הלן גלבר 7% גיטרמן בוריס 2.1%. התוצאות למועצה: ש"ס – 6 אגודת ישראל – 4.

אשקלון – התוצאות לראשות: תומר גלאם 40.7% איתמר שמעוני 39.7% מהקולות. ההערכה: קולות החיילים יכריעו סופית.

באר שבע – ראש העיר המכהן, רוביק דנילוביץ, נבחר ברוב של 92%. התוצאות למועצה: מפלגתו של דנילוביץ 16 ש"ס 2 מנדטים, דגל התורה 2.

בית שמש – ראו בהרחבה כאן.

ביתר עילית – התוצאות לראשות: מאיר רובינשטיין – 73%. זיידה, גוטליב וחשין 27% במצטבר. התוצאות למועצה: אגודת ישראל 6 דגל 4 ש"ס 4 אנשים 1, תושבים 1, עץ פספסה בעשרות קולות את אחוז החסימה.

בני ברק – אברהם רובינשטיין נבחר ברוב של כמעט תשעים אחוזים. התוצאות למועצה: יהדות התורה 16 ש"ס 6 עץ 3, הן 1 הליכוד 1.

גוש עציון – סיבוב שני בין משה סוויל לשלמה נאמן.

חיפה – התוצאות לראשות: עינת קליש 55% יונה יהב 38%. התוצאות למועצה: דגל התורה 2 אגודת ישראל 1 ש"ס 1.

טבריה – תוצאה עצובה לציבור החרדי: רון קובי שהסית קשות נגד המגזר נבחר לאחר שזכה ב-45% מהקולות.

ירושלים – ראו בהרחבה כאן

מודיעין עילית – התוצאות לראשות: יעקב גוטרמן נבחר ברוב מוחץ של כמעט תשעים אחוזים. שמואל אלישיב 10%. התוצאות למועצה: יהדות התורה 13 שס 2 עץ 2.

נתיבות – ניצחון בפער עצום לראש העיר המכהן יחיאל זוהר על פני משה פרץ. התוצאות למועצה: שסג – 5 הליכוד 4 אחדות ביחד 2 דרך ארץ 2 כולנו נתיבות 1 נתיבות ביתנו 1.

פתח תקוה – רמי גרינברג הדיח את ראש העיר המכהן בפער של למעלה מעשרה אחוזים. התוצאות למועצה: ש"ס 4 יהדות התורה 2. יתכנו שינויים לאחר ספירת קולות החיילים.

צפת – שוקי אוחנה 36% נחמן גלבך 26% אילן שוחט 21.1% לזר 13%. התוצאות למועצה: שס 2 חב"ד 2 דגל התורה 2 אגו"י 1 צח 1.

עפולה – אבי אלקבץ הדיח את ראש העיר המכהן איציק מירון. בבחירות למועצה זכתה הרשימה החרדית בשני מנדטים.

ערד – לראשות העיר: איש 'יש עתיד' ניסן בן חמו 63% משה אדרי 33.5% אורון קליימן 3.5%. למועצת העיר: פה 7 מנדטים מח"ל 1 חי 4, ל 2, ק 1.

רחובות – התוצאות לראשות: ראש העיר המכהן, רחמים מלול, נבחר ברוב של 63%. התוצאות למועצה: שס"ד – 2 אגו"י 1 הבית היהודי 1.

צדיק גוזר • צפו: כשמרן הגר"ח קנייבסקי צפה את המפלה של יהב

לגזור ולשמור: רשימת המנצחים בקרב על ראשות העיר בכל הערים

אבן יהודה – אברהם הררי
אופקים – איציק דנינו
אורנית – ניר ברטל
אילת – מאיר יצחק הלוי
אלעד – ישראל פרוש
אריאל – אלי שבירו
אשדוד – יחיאל לסרי
אשכול – גדי ירקוני
באר טוביה – יעקב אביבי
באר יעקב – ניסים גוזלן
באר שבע – רוביק דנילוביץ'
בית אל – שי אלון
בית אריה-עופרים – יהודה אליהו אלבוים
בית שאן – ז'קי לוי ביתר עילית – אפרים מאיר רובינשטיין
בני ברק – אברהם רובינשטיין
בני שמעון – ניר זמיר
גבעת שמואל – יוסף ברודני
גבעתיים – רן קוניק
גדרה – יואל גמליאל
גלבוע – עובד נור
גליל עליון – גיורא זלץ
גני תקווה – ליזי דלהריצ'ה
דימונה – בני ביטון
הר חברון – יוחאי דמרי
הרצליה- משה פדלון
זכרון יעקב – זיו דשא
חבל יבנה – משה ליבר
חדרה – צביקה גנדלמן
חולון – מוטי ששון
חוף הכרמל – אסיף איזק
חיפה – עינת קליש-רותם
חצור הגלילית – שמעון סוויסה
טבריה – רון אהרון קובי
טירה – מאמון עבד אלחי
יקנעם – סימון אלפסי
ירוחם – טל אוחנה
כוכב יאיר צור-יגאל – יובל ארד
כפר קאסם – עאדל בדיר
כפר שמריהו – סרג' איזידור קורשיא
כרמיאל – משה קונינסקי
לב השרון – עמיר ריטוב
לוד – יאיר רביבו
מגדל העמק – אלי ברדה
מגדל שמס – דולאן אבו סלאח
מודיעין – חיים ביבס
מודיעין עילית – יעקב אשר גוטרמן
מטה אשר – משה דוידוביץ
מטה בנימין – ישראל גנץ
מעלה יוסף – שמעון גואטה
מצפה רמון – רוני מרום
נהריה – רונן מרלי
נס ציונה – שמואל בוקסר
נצרת – עלי סלאם
נשר – רועי לוי
נתיבות – יחיאל זוהר
נתניה – מרים פיירברג-איכר
סביון – מוטי לנדאו
סכנין – סאפוואת אבו ריא
עומר – פיני בדש
עין קנייא – וואיל מוגרבי
עכו – שמעון לנקרי
עמק הירדן – עידן גרינבאום
עפולה – אבי אלקבץ
ערבה התיכונה – אייל בלום
ערד – ניסן בן חמו
פרדסייה – טל גורקי
פתח תקווה – רמי גרינברג
קצרין – דימיטרי אפרצב
קרית אונו – ישראל גל
קרית ארבע – אליהו ליבמן
קרית מוצקין – חיים צורי
רמלה – מיכאל וידל
שדרות – אלון דוידי
שלומי – גבי נעמן
שער הנגב – אופיר ליבשטיין
תל אביב – רון חולדאי
תמר – דב ליטבינוף

"הפעילים שלנו שמחים בכל הארץ": צפו בגפני מברך את קליש על הניצחון