מתמודד יחיד – נסיעת מבחן עם קיה קרניבל

כמעט ללא מתחרים מתמודד הקרניבל בשוק המיניוואנים הישראלי. לאחרונה הוא עבר עדכונים קלים ותוספת אביזרי בטיחות ואנחנו שרק חיפשנו הזדמנות, מיהרנו לתאם נסיעת מבחן

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

כבר שלש שנים שהקיה קרניבל בצורתו החדשה נמכר בישראל ונהנה משוק כמעט ללא תחרות. יבוא מסודר של סיינה יש רק אצל יבואן מקביל, הפסיפיקה של קרייזלר במחיר התחלתי של 290.000 ₪ טרם נצפתה בכבישי ישראל, הרודיוס מזדקן וההונדה אודסיי מגיעה רק ביבוא אישי. בקיץ האחרון הוא עבר ריענון מתבקש עם שינוים קלים, ניצלנו את חול המועד כדי לקחת את המשפחה לנסיעת מבחן בהרכב מלא.

קל לזהות את רכבי קיה בזכות הגריל דמוי הכריש שמאפיין את רוב דגמיה, למרות שעברו שלש שנים הקרניבל כמו כל רכב שמיועד לשוק האמריקאי מרשים למראה ונראה מצוין, בעדכון האחרון ניתן לזהות שינוי קל בגריל הקדמי ובפנסי הערפל.

פתיחת הדלתות עם המפתח החכם היא כרטיס כניסה לאמריקה, איפה ניתן לראות היום ברכב שאינו מוגדר "יוקרתי" תא נוסעים בהיר עטוף בצבעי הקרם משטיחים ועד תקרה כולל חגורות בטיחות! הוסיפו לכך את המרחבים, הנדסת האנוש המפורסמת של קיה, מושב נהג מגיע עם כוונון חשמלי כולל כוונון של התמיכה בגב התחתון, מראה פנימית מתכהה מונעת סנוור, בקרת אקלים תלת אזורית, פתחי מיזוג ליושבים גם בשורה השלישית, ארבעה חלונות חשמל AUTO ,מראות מתקפלות חשמלית ואת העדכון האחרון בו הוסיפו: בלם יד חשמלי ומערכת מולטימדיה חדשה 8 אינץ' מקורית עם תמיכה מלאה בעברית הכוללת יישומים כגון וויז פנגו ומצלמת נסיעה לאחור וקבלו את אחד מתאי הנוסעים הטובים ביותר שפגשנו.

בטיחות אקטיבית: נוספה בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית והתרעה על סטיה מנתיב (ללא תיקון) וללא התרעה על עקיפה בשטח מת.

מאחור יש דלתות הזזה חשמליות כמובן, שני מושבים רחבים ומושב אמצעי קטן יותר, בקרת שליטה למיזוג, חלונות כהים ווילונות ומקום בשפע לרגליים.

הכניסה לשורה השלישית עם קיפול מושבים מדהים קלה במיוחד, גם כאן תקבלו פינוקים כמו פתחי מיזוג, חלונות כהים ומקום בשפע.

היצע מקומות האחסון בתא הנוסעים, אמריקאי קלאסי. עם תא איחסון גדול מתחת למשענת היד הקדמית, שני תאי כפפות, כיסים בגב המושבים ולא פחות מ 10 מחזיקי ספלים ו-4 מחזיקי בקבוקים.

תא המטען יכול תאורטית להכניס עוד שורת מושבים… בטח עם נפח של 960 ליטר. אידיאלי במיוחד לקניות משפחתיות, במקרה של הובלה ,משיכה קלה בידית מעלימה את השורה השלישית ברצפה וכאן ניתן לקבל נפח הטענה של עד 4.000 ליטר.

מתחת למכסה המנוע אין שינוי במנוע הרועם (רועם זה קשור ללחץ שמפעיל הנהג על דוושת התאוצה…) שישה צלינדרים בנפח של 3.3 ליטר והספק של 276 כ"ס, דווקא תיבת ההילוכים חדשה ובעלת שמונה יחסי ההעברה. מה שיכול לחסוך מאד בדלק אם אתם נוהגים רגוע מאד.

מחירו של רכב המבחן עומד על 238.000 ₪ ומחירה של גרסת הפרימיום הכוללת בנוסף ריפודי עור למושבים ופתיחה חשמלית לתא המטען עומד על 253.00 ₪

הסיכום שלנו: קיה קרניבל הוא לא רק מיניוואן מוצלח אלא אחד הרכבים שמרשימים ביותר שנהגנו עליו בשנים האחרונות.

6 תגובות

אני מאמין באמונה שלמה שבורא עולם יכול להביא לי אחד כזה

ובפרט שאני צריך כבר…..

אין דברים כאלו
כבר נסעתי עם זה

על זה דיבר ר' חצ'קל

זזזזזזה מממממטורף…….

הרכב באמת סתם טרנטע

אחלה רכב
זה שאמר שזה נוסע טרנטה כנראה נסעת על הדור הראשון

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן