המועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ נשמע הבוקר אופטימי לגבי תמיכה אפשרית של אגודת ישראל. מנגד, דיווחים אחרים טוענים שהחרדים כבר סגרו עם ליאון ובקרוב תצא הוראה מהמועצת. שס: "אם משה ליאון ינצח - החמישה מנדטים שלנו יהיו שווים כמו 30"

המועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ אמר הבוקר בראיון ל'קול ברמה' כי "אני לא רוצה להרחיב בנושא השיחות עם אגודת ישראל, אבל בהחלט תתכן הפתעה בנוגע לתמיכה החרדית בי. לא הכל צריך להתנהל בתקשורת". לדבריו, "אני אדע לנצח למרות ההחלטה של ש״ס לתמוך בליאון. לאחר הבחירות אפעל לשמור על כבודם של האדמו״רים והציבור החסידי שנרמס".

כזכור, אמש דווח על התקרבות תמיכת הציבור החסידי במשה ליאון, ב'ישראל היום' דווח כי מסתמן שחסידות גור תתמוך בליאון. ביום שישי האחרון נפגש שר הביטחון אביגדור ליברמן עם ראשי אגודת ישראל סגני השרים יעקב ליצמן ומאיר פרוש. עוד השתתפו בפגישה, יו"ר אגודת ישראל בירושלים יוסי דייטש ויועצו החרדי של ליברמן, אבי אבוחצירה.

הפגישה עסקה בתמיכה חסידת במשה ליאון בסיבוב השני על הבחירות לראשות העיר ירושלים, בתמורה, לכאורה, להתגמשות ליברמן לדרישותיה של מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל בחוק הגיוס. בסביבתו של ליברמן מכחישים כי הפגישה בשישי עסקה כלל בחוק הנפיץ. ליברמן: "החוק הנוכחי הוא היחידי האפשרי ולא דנתי בנושא עם איש".

רשת ב׳ דווח הבוקר כי החרדים יורדים מהדרישות שהעלו בנוגע לשינויים בחוק, ונשארו עם דרישה מרכזית אחת: הוספת משפט לפיו הכנסת תוכל לחוקק חוק חדש, לפני ביטול החוק אם החרדים לא יעמדו ביעדי הגיוס.

ב'ידיעות אחרונות' דווח הבוקר כי ליאון מוכן לתת לאגו״י בתמורה לתמיכה בו גם תפקידים בכירים וגם התחייבות לשמירה על הסטטוס קוו. הצהרה רשמית של מועצת אגו״י לליאון תתפרסם בימים הקרובים, מדובר בעוד 30.000 קול לליאון.

בכינוס אמש של תנועת שס אמר השר דרעי כי "עלינו לפעול שבעוד עשרה ימים יישב על כיסא ראש העיר משה ליאון, יהודי שומר תורה ומצוות משלנו, אחרי שנצליח נוכל לחגוג את השלמת המשימה". ‏יו"ר ש"ס בירושלים צביקה כהן אמר כי, "בשבוע הקרוב נעבוד קשה כדי להביא לבחירתו של משה ליאון לראשות העיר, אם נצליח במשימה – החמישה מנדטים שלנו יהיו שווים כמו 30".