צילום: דוד כהן

אחרי ההפסד: המועמד החרדי אליעזר לזר תומך בשוקי אוחנה לראשות צפת

אחרי הכישלון שספג בבחירות, המועמד החרדי הראשון שהודיע על התמודדות לראשות העיר צפת ונחל כישלון בסיבוב ראשון, מעביר את תמיכתו לקראת הסיבוב השני, למועמד שוקי אוחנה, המתמודד נגד נחמן גלבך החרדי • צפו

לקראת הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר צפת, ראש תנועת ריסט ומי שהיה מועמדה לראשות העיר אליעזר לזר, הצהיר היום על תמיכה פומבית בסיבוב השני במועמד הליכוד שוקי אוחנה.

שוקי אוחנה שזכה ל-38 אחוזים מקולות התושבים בסיבוב הראשון, כבר נתמך ע"י סיעת דגל התורה, הבית היהודי ויחד בעיר, והגיע למספר הקולות המרביים, כשמולו התמודדו מספר מועמדים בהם שני מתמודדים חרדים אליעזר לזר ונחמן גלבך.

כאמור, המתמודד החרדי אליעזר לזר, קורא לתומכיו שהצביעו עבורו בסיבוב הראשון לתמוך במועמדותו של שוקי אוחנה. התמיכה של לזר, מחזקת את ההתלכדות החרדית-דתית מאחורי אוחנה והיא מצטרפת לתמיכת הציבור הליטאי בצפת וקהילות חרדיות ודתיות נוספות בעיר.

תנועת ריסט שהכניסה למועצה נציג מטעמה, תצטרף לקואליציה בראשותו של שוקי אוחנה ותהווה חלק מרכזי בהנהגת העיר.

לאחר ההכרה על תמיכה באוחנה אמר אליעזר לזר: "שוקי אוחנה הוא איש חרוץ שכבר נמצא שנים בפוליטיקה הצפתית. אוחנה, מקושר לכל הקודקודים במדינה והוא איש ראוי ונכון בעיתוי הזה לעמוד בראשות עיריית צפת ולהביא לשילוב של כל המגזרים. השילוב של שוקי עם קשרי הממשל ומה שאני אביא עם קשרים בעולם בעזרת השם, זה השילוב הנכון והמנצח לצפת. אני קורא לכולכם, ביום שלישי כולם כאחד לבוא ולהצביע שוקי אוחנה".

במטה שוקי אוחנה מביעים סיפוק מההצטרפות האחרונה וקוראים לכלל הסיעות והנציגים "להצטרף למחנה המנצח" ולהיות חלק מהנהגת העיר, כשלטענתם על פי ניתוחי המספרים והמצביעים בעיר, אין ספק כי שוקי אוחנה יהיה ראש העיר הבא של צפת.

8 תגובות

רוץ לייזער רוץ.
תעשה את הדבר הנכון כדי להמשיך לדאוג לנו ולכל מי שלא מקורב לצלחת.

תרגעו תרגעו… לזר יודע מה הוא עושה. קנאים תלמדו לפרגן

עכשיו כבר כולם יודעים לא צריך וגם לא טוב לחרדים בעיר מעורבת ראש עיר חרדי יעיד על זה לופוליאנסקי ועכשיו גם אבוטבול יכול להעיד כך אז חלאס לשטויות ומלאה הארץ דעה את ה

בל נשכח ששוקי אוחנה זוכה לתמיכת רבנים לא פחות מגלבך מהרב רפאל כהן והרב אליהו ( תקומה חתמו איתו ) ועד למרן הרב מאזוז ומרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א.
אז כל הדיבורים שיש על מועמד החרדים שימו לב חכמים לדבריכם.
( ונכון כתב אחד המגיבים שבבחירות קודמות תמכו שס וגלבך בשוחט אל מול הרב שלמה חדד שהוא חרדי לא פחות מנחמן גלבך )

לאברך צפתי – לידיעתך הרב קנייבסקי והרב אדלשטיין והרב פורברסקי תומכים בשוקי ואף הוציאו עבורו מכתב

לייזער תמשיך לעשות עבורנו את הטוב ביותר ואל תירא מפני המלעיזים עליך.
כולנו מכירים את שלטון קנעיג גנון ומבינים מה זה אימר אם גלבך יהיה ראש העיר של צפת

חזק ואמץ ואל תחת

גלבך, ראש העיר של כולם,
איש שעזר לכולם, איש שנשלח ע"י כל רבני צפת, איש עם לב ענק ענק ועשיה לכל המגזרים.
ביום שלישי נבחר בגלבך.
ובס"ד גלבך ינצח.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן