צילום: פלאש 90

תוספת תקציב: הח"כית ערכה סקר והובכה • האם אתם בעד מטוס לנתניהו?

בעקבות האישור בוועדת הכספים של תוספת תקציב בסך 60 מיליון שקלים עבור מטוס מיוחד לראש הממשלה בנימין נתניהו, במקביל לקיצוץ של 90 מליון שקלים מפיתוח הנגב והגליל, חברת הכנסת מיכאלי ערכה סקר והתוצאה? בינתיים לא בדיוק כמו שחשבה

לאחר שועדת הכספים אישרה תוספת תקציב של 60 מיליון שקלים עבור מטוס מיוחד לראש הממשלה בנימין נתניהו, זאת במקביל לקיצוץ של 90 מליון שקלים מהמשרד לפיתוח הנגב והגליל, חברי האופוזיציה, כצפוי, העבירו ביקורת קשה על שתי ההחלטות, .

חברת הכנסת מרב מכאלי מ'המחנה הציוני', החליטה לערוך סקר בטוויטר, על מנת להוכיח כי גם הציבור חושב כמוה וכחבריה לאופוזיציה. בסקר שערכה שאלה: "במה הייתם משקיעים 60 מיליון ש"ח?", ונתנה ארבע אפשרויות לבחירה: 1) שיקום החקלאות בעוטף עזה 2) הגדלת קצבאות הנכים 3) תחבורה ציבורית 4) מטוס לנתניהו.

לרוע מזלה, המשתמשים ששיתפו פעולה, כ-2,835 נכון לשעה זו – רק שלוש שעות אחרי שעלה הסקר, דווקא הצביעו ברובם בעד מטוס לנתניהו – 65%, לעומת 7% הצביעו לשיקום החקלאות בעוטף עזה, 11% הצביעו בעד הגדלת קצבאות הנכים, 17% הצביעו בעד תחבורה ציבורית.

מיכאלי לא התבלבלה ועל אף שציבור עוקביה, ברובו, לא היה אתה יחד בדעתה, היא העדיפה לדחות זאת כך וכתבה: "הבוטים של נתניהו באמת בוחרים בשבילו במטוס, על חשבון כולנו. אחרי הכל, הם לא נפגעים מהירי בעזה, לא נכים ועניים ולא עומדים בפקקים. רק המשעממות והמשעממים שאנחנו".

2 תגובות

אני בכלל מציע למיעוט הצעקני – השמאל ההזוי והכבר לא רלבנטי, בואו ותחליפו את ה…עם.

אני בעד חללית לנתניהו שתגיע עד למאדים ונגה.
מה עוד? אולי גם שובו של הג'דיי וטייס צמוד?
נו באמת. גיב מי א ברייק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *