אחרי שמקומו התנדנד וכלל לא היה בטוח כי הוא יכנס למועצת העיר תל אביב, היום הוחלט באופן סופי כי נציג חסידות גור הוותיק, נפתלי לוברט, הכנס לעירייה • בחסידות גור יכולים לחייך הערב מעט ולהרגיש כי השיגו תוצאה מספקת בתל אביב, על אף הפיצול החרדי

זה היה במוצאי הבחירות, בציבור החרדי כמעט ששכחו שקיימת עיר כזו בכלל, כולם היו עסוקים בניצחון של הליטאים בחיפה וירושלים, בהפסד של החרדים בבית שמש ובניצחון הצפוי של פרוש באלעד, אבל דווקא בתל אביב היה נראה כי אחד מחברי המועצה הוותיקים בציבור החרדי הגיע לסיום דרכו.

כזכור, הגוש החרדי בעיר הלך במפוצל, ש"ס רצה ברשימה משלה ולעומת זאת אגודת ישראל רצה במשותף עם הבית היהודי ומפלגת יחד ברשימת מאוחדת, גב שמה.

במוצאי הבחירות, עם סיום ספירת הקלפיות הרגילות לפנות בוקר של יום רביעי, היה נראה כי נציג חסידות גור, נפתלי לוברט, המכהן כבר כעשרים שנה כחבר מועצה בעיר, נשאר בחוץ, לאחר שרשימת גב, שהיה השני ברשימתה, קבלה רק מקום אחד השייך לנציג הבית היהודי מוצב במקום הראשון.

אך ביום חמישי בערב חלה תפנית בחלוקת המקומות במועצת העיר תל אביב ובתום ספירת המעטפות הכפולות, של קולות החיילים והנכים,התברר כי רשימת גב בסופו של דבר הכניסה שני נציגים וממילא נציג אגודת ישראל הוותיק יכנס לכהן כחבר מועצה, על חשבון הנציג הרביעי של סיעת מרצ בעיר שמצא עצמו בחוץ בסופו של דבר.

למרות זאת, מקומו של לוברט שוב התנדנד והיה בסכנה, זאת לאחר שבמהלך ספירת קולות החיילים היה חשד כי פעיל אחד המפלגות השליך מעטפות כפולות על אחד השולחנות שבהן נערכה הספירה, ככל הנראה על מנת לשבש אותה ופסול קולות אלו. ועדת הבחירות העירונית, בראשות השופטת בדימוס ורדה אלשיך, קבעה בעקבות כך כי יש לקיים בקרב החיילים בחירות חוזרות

על אף החלטת אלשיך, במשרד הפנים אמרו שההחלטה כזו של ועדת הבחירות מהווה חריגה מהסמכות וממילא אין לשופטת אפשרות להורות על בחירות חוזרות.

הערב, יום שני, התכנסה ועדת הבחירות המרכזית של תל אביב בראשות מנהל הבחירות בעיר, ירוחם כהן, ויו"ר הוועדה העירונית השופטת בדימוס ורדה אלשיך, לאור התלונות שעלו ובסופו של דבר הוחלט להכשיר את קולות החיילים וממילא להשאיר את המנדט השני של סיעת מאמינים על כנו, זאת על אף שנפסלו שמונה מעטפות עליהם היה חשד כי הוכנסו במרמה לאחת הקלפיות .