ליאון: "אגו"י יקבלו יחס כאילו הם מפלגה עם חמישה מנדטים"

לקראת הסיבוב השני בחירות לר"ע ירושלים ממשיך משה ליאון במאמץ לקבל את תמיכת אגודת ישראל ומצהיר כי "חזרתי לקשר שלי עם יוסי דייטש כמו שהיינו לפני מערכת הבחירות". על הסטוס קוו: "לא הייתי מעז להשוות ביני לבין ברקוביץ"

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון סיפר הערב בראיון ל'קול חי' כי, ״חזרתי לקשר שלי עם יוסי דייטש כמו שהיינו לפני מערכת הבחירות. אני רואה אותו כחלק בכיר בניהול העירייה. אין חסידות אחת שתיפגע. כולם רוצים להניח בצד את מה שהיה״. לדבריו, "אגודת ישראל' יקבלו כבוד גדול בקואליציה הבאה. אני לא ינהל מו״מ וחלוקת תיקים מעל גלי האתר בשידור. אני אופטימי ואגו״י יתמכו בי. אני מתחייב שאגודת ישראל לא ירגישו שהיה לפני שבוע בחירות. הם יקבלו בקואליציה שלי יחס כאילו הם מפלגה עם חמישה מנדטים כמו בקדנציה שעברה".

דייטש: "כל הציבור החרדי היה שמח שנתאחד סביב משה ליאון" • האזינו

"ירושלים היא לא ת״א, בוודאי שצריך לשמור על קדושתה. זה חלק מהשקפת עולמי. לא צריך בשביל זה לנסח מסמכים, זה ברור. צריך לשמור על הסטטוס קוו ולשמור על החוק שאוסר עסקים בשבת. ההבדל ביני לבין ברקוביץ הוא שכולם יודעים מי הגן על השבת ומי בכל הזדמנות דאג לא לדאוג לחרדים. לא הייתי מעז להשוות ביני לבין ברקוביץ בכל פרמטר. כולם זוכרים מי פעל לפתיחת עסקים בשבת ומי דאג לחלן את העיר. עופר לא עשה שום פעולה למען קדושת י-ם. גם מתחם התחנה יופעל כמו הסטטוס קוו".

דייטש וליאון, צילום: טוויטר

משה ליאון הסביר בראיון את הסיבה לכך שקיבל כ5000 קולות בלבד למועצת העיר, לטענתו "על הפתק הלבן לא היה כתוב 'בראשות משה ליאון'. קיבלתי אלפי עדויות על אנשים שלא מצאו את הפתק. אני לא מתבכיין על זה אני רץ קדימה לפי כל הפילוחים, הבאתי לפחות 18.000 עד 20.000 קולות".

אתמול קיבל ליאון תמיכה רשמית של מפלגת 'מאוחדים' בראשות אריה קינג ויהונתן יוסף. תמיכת שמלמדת כי 'אגודת ישראל' גם תכריז על תמיכה במועמדותו מאחר וקיימת ברית פוליטית בין מפלגת הימין למפלגה החסידית.

בבית שר התורה: כינוס למען המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון

ברקוביץ: "תתכן הפתעה בנוגע לתמיכה החרדית בי"

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן