צילום: aakov Cohen/Flash90

ברקת והבית היהודי הודיעו על תמיכה במשה ליאון

הסחף אחרי המועמד הדתי לראשות העיר ירושלים גובר: אחרי תמיכת דגל, שס ומאוחדים, הבית היהודי, הליכוד בירושלים ובכירי הליכוד הארצי תומכים במשה ליאון במירוץ לראשות העיר ירושלים. משא ומתן מתקדם עם אגודת ישראל וסיעתו של אלקין
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

למרות העתירה הקנטרנית שהוגשה היום נגד המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון, הוא מתקרב באופן משמעותי לניצחון במירוץ. הערב הודיעו סיעת הבית היהודי בירושלים על תמיכתם במשה ליאון בסיבוב השני בבחירות לראשות העיר. בנוסף, שר התיירות יריב לוין והשר לפיתוח איזורי צחי הנגבי הודיעו כי הם תומכים בליאון (צפו).

גם ראש העיר ירושלים ניר ברקת הודיע היום על תמיכתו בבחירת משה ליאון לראשות העיר. "אני מאמין שבחירה במשה ליאון בסבוב השני היא בחירה בטובתה של ירושלים ולכן החלטתי לתמוך בו. למשה ליאון יש את היכולת להוביל את העיר למען כל תושביה", דברי ברקת.

כזכור, היום בצהריים הודיע הליכוד בירושלים על תמיכתו בליאון, "השקפותיו הלאומיות של ליאון עולות בקנה אחד עם השקפותינו. משה ליאון הוא איש המחנה הלאומי – וראוי ששרי הממשלה וחברי הכנסת של הליכוד יצטרפו לסניף ויביעו את תמיכתם הגלויה במועמדותו של ליאון – האיש המתאים ביותר לתפקיד ראש עיריית ירושלים", אמר יו"ר סניף הליכוד בירושלים, אילן גורדו.

בתחילת השבוע הודיעו גם בסיעת 'מאוחדים' בראשות אריה קינג על תמיכתם בליאון, "סיעת מאוחדים עם אריה קינג המייצגת את החזית התורנית הלאומית החליטה לאחר התייעצות עם רבני הסיעה לתמוך במשה ליאון, מבניה ובוניה של הציונות הדתית ולפעול לבחירתו לראשות העיר ולקרוא לאלפי מצביעיה לבחור ביום שלישי הבא במשה ליאון כראש העיר הבא של ירושלים", אמר קינג.

בנוסף, ליאון מנהל משא ומתן מתקדם עם סיעת אגודת ישראל בראשות יוסי דייטש בנוגע לתמיכה חסידית מלאה שתצטרף לדגל ושס שתמכו בו גם בסיבוב הראשון. "אגודת ישראל' יקבלו כבוד גדול בקואליציה הבאה. אני לא ינהל מו״מ וחלוקת תיקים מעל גלי האתר בשידור. אני אופטימי ואגו״י יתמכו בי. אני מתחייב שאגודת ישראל לא ירגישו שהיה לפני שבוע בחירות. הם יקבלו בקואליציה שלי יחס כאילו הם מפלגה עם חמישה מנדטים כמו בקדנציה שעברה", הצהיר אתמול ליאון בראיון ל'קול חי'.

ליאון מנהל גם משא ומתן מתקדם עם סיעת ירושלים תצליח שבראשה עמד אלקין והכניסה שני מנדטים. על פי דיווח ב'קול העיר' ראש העיר ניר ברקת צפוי להודיע גם הוא על תמיכה בליאון. כבר בשבוע שעבר הביעו בכירי הליכוד סער, רגב וקרא את תמיכתם בליאון.

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן