בשעות אלה מתקיים משא ומתן מתקדם בין אנשי ליאון לסיעת אגודת ישראל. בלשכתו של יוסי דייטש נועדים בכירי אגודת ישראל עם אבי אבוחצירה, יועצו החרדי של ליברמן שפועל להביא לתמיכה חרדית מלאה בליאון. גפני: "החסידים הם שותפי אמת"

לקראת ניצחון? "'קואליציית ליאון' מונה היום 23 חברים. אחרי הבחירות אזמין את עופר ברקוביץ להצטרף לקואליציה ואשלב אותו בהנהגת העיר למען האחדות והמשך התנופה בירושלים", כך כותב לפני זמן קצר המועמד הדתי לראשות העיר ירושלים, משה ליאון.

כידוע, בנוסף לתמיכה של דגל התורה ושס, בימים האחרונים הודיעו סיעת מאוחדים בראשות אריה קינג והבית היהודי בראשות חגית משה על תמכתם הרשמית בליאון וקראו למצביעיהם להצביע לו בסיבוב השני שיתקיים בשבוע הבא. קינג אמר הבוקר ל'משפחה' כי "לפני שחתמתי עם משה ליאון התקשרתי לאגודת ישראל והם אישרו שהם לקראת חתימה עמו, התקשרתי גם לאלי ישי שאישר לי לחתום".

בנוסף, בשעות אלה מתקיים משא ומתן מתקדם בין אנשי ליאון לסיעת אגודת ישראל בכדי לקבל את תמיכת מוצת גדולי התורה החסידית. אמש קיים מזכיר המועצת הרב יעקב ולצר סבב בבתי האדמו"רים וקיבל אור ירוק לגשת למשא ותן עם ליאון. בשעה זו מתקיימת פגישה בלשכתו של יו"ר אגודת ישראל בירושלים, יוסי דייטש, בו משתתפים בכירי הסיעה החסידית ואבי אבוחצירה, יועצו החרדי של ליברמן שפועל להביא לתמיכה חרדית מלאה בליאון.

יו"ר דגל התורה, ח"כ משה גפני אמר בראיון ל'משפחה' כי "החסידים הם שותפי אמת. נעשו טעויות, הגיע הזמן להשאיר את העבר מאחורינו. לא חושב שצריך לייחס משמעות לכל פעולה של כמה פעילים שצהלו. לא חושב שהייתה בנו טיפה של שמחה לאיד".

בתוך כך, נדחתה העתירה לפסילת מועמדותו של משה ליאון מלהתמודד על ראשות ירושלים. לדברי השופט, "לא עולה מתוך בעתירה מדוע יש למונע את התמודדותו של מר לאון בסבב השני של הבחירות ועל יסוד מה מועלות טענות העותרים. ההיפך מכך. החוק מכיר במפורש באפשרות שאדם ייבחר לכהונת ראש רשות מקומית, אף כאשר רשימתו אינה זוכה במנדט ואין לה חבר במועצת העיר, ומסדיר זאת בחוק".

ברקת והבית היהודי הודיעו על תמיכה במשה ליאון