התבטאות חריפה: "מי שלא מצביע משה ליאון – אין חלקי עמו"

5 ימים לפני הבחירות לקרב הגדול על ראשות העיר ירושלים: הגאון הגדול הרב אביגדור נבנצאל במכתב חריג וחריף למען משה וליאון ונגד מי שלא יצביע עבורו • וגם: המו"מ מול 'אגודת ישראל' והקמפיין החדש והארסי של ברקוביץ נגד ליאון

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

הקרב על ירושלים: פחות מחמישה ימים לפני פתיחת הקלפיות, רבה של העיר העתיקה ומזקני רבני העיר, הגאון הגדול הרב אביגדור נבנצאל שליט"א, יוצא במכתב תמיכה בעד המועמד משה ליאון ומתבטא במילים קשות נגד חרדים שלא יצביעו עבורו.

במכתבו מתחנן הגר"א נבנצאל לפעול עבור בחירת ליאון ומבטיח "בני חיי ומזוני" למי שיעשה שכן. "מי שיכול להצביע למשה ליאון ואינו מצביע אין חלקי עמו לא בזה ולא בבא".

המכתב של הגר"א נבנצאל

"אין לסור מדברי הגר"ח" • הגר"א נבנצאל קורא להצביע עבור משה ליאון


במקביל, המו"מ בין ליאון ל'אגודת ישראל' נמשך, כאשר לאורך היום נפגשו בכירים בסיעה עם אנשיו של ליאון ועם ליאון עצמו. ההערכות הן כי חתימה רשמית של המועצת החסידית עבור ליאון עשויה להתרחש כבר בשעות הקרובות.

בתוך כך, עם או בלי קשר להתפתחויות האחרונות, במטה ברקוביץ יוצאים הערב בקמפיין חדש, יש שיאמרו ארסי, נגד ליאון. הקמפיין כולל תמונה של ליאון יחד עם דרעי, גפני וליברמן, כשבצמוד נכתב "איפה היית כשירושלים נפלה".

"הקמפיין נועד להסביר מה יקרה אם וכאשר ייבחרו דרעי, ליברמן וגפני לראשות העיר ולא המחנה הממלכתי", אמרו מובילי הקמפיין לחברת החדשות..

לטענתם, "למי שלא מבין, עתיד ירושלים בסכנה מפני שחיתות, מפני קומבינות ודילים שבכלל לא רלוונטיים לתושבים, מפני פילוג בין המגזרים השונים, מפני חלוקת העוגה התקציבית שרובה תעבור לעסקנים, מפני תפקידים כמו הרבנות הראשית לעיר שהובטחה רק לחרדים ובקיצור, מפני ניסיונות של קומץ פוליטיקאים הממסחרים בנו התושבים ולא לטובת העיר".

8 תגובות

אם היה בוחרים בדייטש לא היה כל הדברים

מטה ברקוביץ צודקים, לא?

ברקו מסוכן מאוד לחרדים רק חקו שבסוף הוא יוריד את המסכה

כל אחד מעוניין להיות בחלק של רבו

להיות בחלקו !

הפעם גם אני מודה עשיתי חישובים קליזוטרים והגעתי למסקנה שעוד פעם אריה לוקח את הקופה משה ליאון לראשות העיר…. כמובן בברכת מרן…

גם אם מאד היית רוצה, לא היית זוכה להיות במחיצתו, מה שברור שבחלקך כל ירא שמים לא היה רוצה להיות… ד' ירחם עליך, מסכן

למען האמת אומר שבהתחלה חשבתי להימנע בבחירות האלו מכמה טעמים,
אך בעקבות מכתבו הנחרץ של מרן קדוש ישראל הגר"א נבנצאל שליט"א, הצבעתי לליאון.
לא נראה לי שיש יהודי כשר אחד, שלא יפחד מכזו אימרה חריפה!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell