בשעות לילה נפטר ראש מועצת קריים יערים הרב אברהם רוזנטל, שנלקח לבית עולמו באופן פתאומי, לאחר שחטף דום לב • בדגל התורה בכלל ותושבי טלזסטון בפרט, מתקשים לקבל את הבשורה המרה והפתאומית

בשעות הלילה המאוחרות התבשרו תושבי המועצה המקומית קריית יערים-טלזסטון, על לכתו של ראש המועצה הרב אברהם רוזנטל ז"ל, שנפטר באופן פתאומי, לאחר שחטף דום לב. בן 71 היה בפטירתו.

באזור השעה 2 בלילה, הוזעקו לביתו של רוזנטל כוחות ההצלה וניסו לבצע בו פעולות החייאה, לאחר שחטף דום לב. כונני 'איחוד הצלה' הוזעקו למקום, אך למרבה הצער לאחר פעולות החייאה ארוכות הוא השיב את נשמתו ליוצרו סמוך לשעה 03:00.

הרב אברהם רוזנטל נמנה על חסידות סדיגורה ומראשי המועצה הוותיקים בציבור החרדי בכלל וב'דגל התורה' בפרט. הוא נולד בירושלים בשנת תש"ח, בצעירותו למד ב"עץ חיים" ולאחר מכן בישיבת "אמשינוב" אצל מרן הגאון רבי שלמה זלמן אויערבך זצ"ל. לאחר נישואיו התגורר תחילה בעיר רחובות ושימש כמזכירו של רב העיר ר' שלמה קוק זצ"ל. בהמשך עבד כחשב כלכלי בחברות ומוסדות שונים

עם הקמת הישוב קריית יערים, היה מראשוני תושביה ובשנת תשנ"ה החל לכהן כחבר בוועד היישוב וכמנהל מחלקת החינוך בה. לאחר שנה, בבחירות הראשונות שנערכו בישוב התבקש על ידי רבני המקום להתמנות לתפקיד ומאז ועד ליומו האחרון שימש, כאמור, בתפקיד זה, כשבמשך השנים בנה את הישוב והצעיד אותו קדימה בכל ההיבטים.

לקראת הבחירות האחרונות הגיע להבנות יחד עם מפלגתו 'דגל התורה', כי הוא ימשיך לכהן בתפקיד זה לשנה נוספת, כשלצדו ישמש כסגנו יצחק רביץ, כשעל פי הסיכום הוא היה אמור להחליפו בתום השנה, אך רצה הקב"ה והעניינים התנהלו אחרת. בדגל התורה בכלל ותושבי טלזסטון בפרט, התקשו לקבל את הבשורה הקשה והפתאומית.

בהודעת אבל שיצא מטעם 'דגל התורה' נכתב: "דגל התורה אבלה וכואבת על פטירתו הפתאומית של ראש מועצת קרית יערים, הרב אברהם רוזנטל ז׳ל, שהיה עשרות שנים בהנהגת קרית יערים, טלז סטון, ופעל לפיתוחה ושגשוגה של הישוב, ועסק רבות לאורך כל השנים למען הציבור ולמען פיתוח הישוב וקידומו ובמשך כל השנים שמר על צביונה והיותה עיר חרדית קריה נאמנה. וכל בית ישראל יבכו את השריפה אשר שרף ה׳ ".

הלווייתו תצא הבוקר, ערב שבת קודש, בשעה 10 מבית הכנסת חסידים ברחוב הרב בלוך בישוב, דרך בית הלוויות שמגר בירושלים, אל עבר הר המנוחות שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.