צילומים: פלאש 90

בגלל הבחירות בירושלים? ש"ס ו'דגל' לנתניהו: אנחנו מתנגדים לחוק סער

רה"מ ממשיך לפעול מאחורי הקלעים כדי לקדם את החוק שימנע פוטש עתידי ממנו הוא חושש, אך בחלק מהמפלגות החרדיות הודיעו שיתנגדו לחוק, ככל הנראה על רקע התנהלותו של נתניהו בענין הבחירות בירושלים. גם בליכוד מנסים לתקוע את החוק

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ממשיך לקדם את חוק סער כשהמטרה היא להביא לאישור החוק, שאמור למנוע מהלך של "פוטש נשיאותי", כבר בשבועות הקרובים.

אמש לפני המראתו לפריז הבהיר נתניהו שיחזור לטפל בחוק מיד עם שובו לארץ. "כרגע אני יוצא לחו"ל, ובזמן שהותי בחו"ל אני מניח שאני לא אטפל בזה, אבל כשאני אחזור נטפל בכל הדברים…זה לא חוק פרסונלי, זה חוק בסיסי".

נתניהו: "שר בכיר לשעבר יזם תרגיל חתרני להפיל אותי" • צפו


אלא שיתכן שאם נתניהו ימתין עד חזרתו מפריז זה יהיה מאוחר מידי. ב'כאן' דווח כי בש"ס וב'דגל התורה' הבהירו לנתניהו שיתנגדו לחוק, אותו מגדיר בכיר בש"ס "שינוי של חוק יסוד רק בשל קפריזה ופרנויה". ההערכות הן שמאחורי הנימוק הרשמי עומד זעם של שתי המפלגות על נתניהו ששומר על נייטרליות בכל הקשור לבחירות בירושלים.

ראשי המפלגות מצפים מנתניהו להתייצב באופן מלא לצדו של ליאון, ואם יימנע מכך – כך לפי המסרים שלהם – הם יימנעו מתמיכה בחוק סער.

בתוך כך, ב'כאן' נחשף הבוקר כי בכירים בליכוד ניסו אף הם למנוע את קידום החוק. ע"פ הדיווח, "לטענת הבכירים, במצב שבו הנשיא לא ירצה להטיל את הרכבת הממשלה על נתניהו הוא עלול להטיל את המשימה על יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, אם לא תהיה לו אפשרות אחרת מתוך הליכוד".

נתניהו החליט במי לתמוך בסיבוב השני בירושלים • צפו

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell