נתניהו מדבר על הכל: חמאס, צוללות, ירושלים ועוד • צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים מסיבת עיתונאים מפורטת בפריז והתייחס למצב בעזה: "אין פתרון מדיני לעזה כמו שאין פתרון לאיראן". הצוללות: "אל תעשו משפטי שדה לאף אחד". ירושלים: "תמתינו". פינוי חאן אל אחמר: "לא אנקוב בתאריך יעד"
 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום בצרפת מסיבת עיתונאים בה התייחס לנושאים רבים שעל סדר היום, בהם פגישות הצד שקיים עם מנהיגים בעולם, העברת הכספים של קטאר לחמאס, פרשת הצוללות, מערכת הבחירות בירושלים, חאן על אחמר ועוד.


צפו בדברים במרכזיים. צילום: איתי בית-און, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ. עריכה: JDN.

במהלך מסיבת העיתונאים שב ראש הממשלה על דבריו מאמש, שלפיהם לא ידע דבר על מעורבותו של מקורבו ובן דודו עו"ד דוד שמרון בפרשת הצוללות. "אתם עושים מאמץ גדול, וראוי להערכה מבחינת העורכים שלכם ומי שמדברר אתכם, לנסות לקשור אותי לנושא שאין לי שום קשר אליו", אמר נתניהו לעיתונאים. "אתם תמשיכו במאמצים שלכם, ואני אמשיך במה שאני חושב שצריך להיות. תמתינו בסבלנות, אל תעשו משפטי שדה לאף אחד. עליי זה לא הצליח".

עוד אמר נתניהו: "אני חושב שצריך לחכות לסוף התהליך ולא חושב שכדאי להסיק מסקנות. תהליכי הרכש, כפי שאני מכיר אותם, מלווים בהרבה מאוד דיונים ופרוטוקולים, מכאן עד קפריסין ובחזרה. אני חושב שכדאי לדעת שבודקים הכול, מה באמת היה ולא היה שם. הדברים יתבררו. הדיונים שאני שותף להם, ואני יכול להעיד על חבריי בקבינט, הם דיונים רציניים שלוקחים בחשבון את השאלות הקרדינליות, על אילו מערכות נשק אנחנו צריכים מול האיומים שישראל ניצבת בפניהם".

"אתה רוצה שנעשה כאן CNN?": צפו כשנתניהו עשה טראמפ

ראש הממשלה סירב לומר במי יתמוך בסיבוב השני בבחירות לראשות העיר ירושלים ביום שלישי. על הכנסת הכסף מקטאר לרצועת עזה בסוף השבוע אמר נתניהו: "אני פועל בכל דרך לנסות להחזיר את השקט לתושבי עוטף עזה וגם למנוע קריסה הומניטרית בעזה. בעצם זה היעד שקבע הקבינט בהמלצתי. 'בואו נחזיר את זה לתנאי 29 במרץ'. זה בדיוק מה שהיה. היה חשמל והיו משכורות. זה נפסק בהדרגה והביא לחנק שהביא להתפרצות הזאת. כשיש לך קריסה בחשמל ואנרגיה – הדבר משפיע על כל מערכות החיים, לרבות מערכת הבריאות".

הוא הוסיף בהקשר זה כי "אמור להיות פיקוח מסוים על הכסף. אני מקווה שהמנגנון ישתפר, אבל אנו מאפשרים את חידוש התנאים שהיו קיימים קודם לכן. אני עושה הכול כדי להימנע ממלחמה מיותרת, כל מלחמה גובה קורבנות. אני לא חושש ממלחמה נחוצה, אבל רוצה למנוע אותה אם היא לא נחוצה. אני רוצה להחזיר אותנו לתנאים של 29 במרץ. רוצים לחזור לרגיעה, ואחר כך לראות אם אפשר להגיע להסדרה. הדבר הזה הוא דבר שמנהיגים צריכים לעשות: אתה צריך למצוא את הדרך לביטחון, למנוע קריסה הומניטרית ומלחמות מיותרות. האם יצליח? מוקדם לומר".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן