משה ליאון ועופר ברקוביץ נפגש הבוקר בניסיון לקדםמשא ומתן לכניסת 'התעוררות' לקואליציה. "ברקוביץ הודיע כי הוא מייצג "גוש" של 9 חברים, הכולל את התעוררות, חביליו, ופורש סיעת אלקין, מר בן יוסף ודרש חלק יחסי בקואליציה המתגבשת"

הבוקר נפגשו ראש העיר ירושלים משה ליאון ויו"ר סיעת התעוררות עופר ברקוביץ, השניים סיכמו ביניהם בראשית הישיבה להניח מאחור את אירועי הבחירות ולנסות לדון בקואליציה במנותק ובאופן ענייני בניסיון לשלב את התעוררות בקואליציה המתגבשת.

מטעמו של ליאון נמסר כי "ברקוביץ הודיע כי הוא מייצג "גוש" של 9 חברים, הכולל את התעוררות, חביליו, ופורש סיעת אלקין, מר בן יוסף ודרש חלק יחסי בקואליציה המתגבשת".

על פי ההודעה, ליאון השיב לברקוביץ: "אני אשמח לשלב את התעוררות בקואליציה בדרך מכבדת וראויה המתאימה להישגים שלהם בבחירות. יחד עם זאת קיים פער בין תביעות הסף הגבוהות של התעוררות בין היכולת להיענות להן וביקש ממר ברקוביץ שהמו"מ ביניהם יימשך, ללא אולטימטום ודרישות סף אשר אינן מאפשרות המשך קיום מו"מ".

משה ליאון אמר כי, "בהתעוררות בחר ציבור רחב שחשוב שירגיש כי הקואליציה העירונית מייצגת אותם הלכה למעשה, באמצעות נציגיהם הנבחרים. אני מכיר בכך ואשמח לצרף את התעוררות לקואליציה. אני מקווה שעופר ברקוביץ ימצא בתוכו את המקום לניהול משא ומתן סבלני שבסופו התעוררות תזכה להיות חלק מהנהגת העיר על פי חלקה היחסי".

גורמים ב"התעוררות" מדווחים כי בפגישה התגלו פערים מהותיים "בנושאים הקשורים לטובת תושבי ירושלים". הגורמים הוסיפו: "נראה שמשה ליאון מעדיף ש-50% מתושבי ירושלים יהיו באופוזיציה". בסביבת ליאון אומרים כי בשלב זה הם ממתינים לתשובתו של ברקוביץ "בתקווה להמשך מו"מ פורה".