צילומים: פלאש 90

בחירות באוויר: האם הרמטכ"ל לשעבר ויו"ר ההסתדרות בדרך למפלגת כולנו?

מפלגת כולנו מגייסת שחקנים חדשים לרשימתה לקראת הבחירות הקרובות, כך על פי דיווחים שמתפרסמים היום • מה משמעות ההצטרפות, לאיזה מפלגה דבר כזה יכול להזיק והאם זה יבוא על חשבון חברים שנמצאים כבר היום ברשימת המפלגה

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

בזמן שעתידה של הקואליציה לוט בערפל וריח הבחירות חזק מתמיד, מתחת לפני השטח, ולא רק, במפלגות – לכל הפחות אלו הצעירות, או לחילופין המדשדשות מתחת למספר דו ספרתי בסקרים – כבר תרים אחרי שחקנים חדשים שיעלו את קרנה של מפלגה כזו או אחרת ויסחפו מצביעים חדשים שיצעידו אותה קדימה לקראת הבחירות הקרבות.

בשעות האחרונות פורסם בגלובס, כי יו"ר ההסתדרות הנוכחי, אבי ניסקורן, החבר כיום במפלגת העבודה, צפוי להצטרף למפלגת כולנו בראשותו של שר האוצר משה כחלון, לקראת הבחירות הקרובות. על פניו מהלך שכזה אינו מופרח, בפרט בשל העובדה כי בין השניים, כחלון וניסנקורן, הקשרים מצוינים, על אף ששניהם מחזיקים בתפקידים מנוגדים, כאשר כחלון מכהן כשר האוצר וניסנקורן כיו"ר ההסתדרות, דבר שאמור לעורר מחלוקת בין השניים. הקשר ביניהם הוא לא משהו חדש, כאשר כבר במהלך הבחירות להסתדרות, שנערכו לפני כשנה וחצי, תמך כחלון בניסנקורן שהתמודד מול יחימוביץ, לעומת יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי שתמך במועמדת שלי יחימוביץ. שני הצדדים, ניסקורן ו'כולנו', הכחישו את הדיווח.

כוכב נוסף שפורסם אודותיו כי עושה את דרכו דווקא לכיוון מפלגת 'כולנו', הוא הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, שגם אודותיו דובר רבות ובפרט בהקשר של הצטרפות למפלגת העבודה. הערב דווח בגל"צ כי האחרון נמצא במגעים מתקדמים עם מפלגת 'כולנו'. דיווח זה מסקרן במיוחד, דווקא בשל הדיבורים אודות שר הבינוי והשיכון יואב גלנט שמתכנן לבצע מעבר מכולנו למפלגת הליכוד.

עם הקמת מפלגת כולנו, צירף משה כחלון את גלנט למפלגתו ושיבץ אותו במקום השני ברשימה, כאשר גלנט אייש את המשבצת הביטחונית במפלגה, כמי שהיה כפסע בינו לתפקיד הרמטכ"ל של צה"ל.

זמן רב שהשמועות על מעבר צפוי של גלנט לליכוד, מרחפות בחלל האוויר, זאת בשל התקרבותו למפלגת השלטון ומשבר מתמשך מול יו"ר מפלגתו משה כחלון, כשגם בליכוד רצו בהצטרפותו כמי שיאייש את המשבצת הביטחונית של המפלגה לאחר שזו נשארה ללא דמות כזו, בפרט לאחר פרישתו של שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון, כשאף ייעדו לו תפקיד זה.

האם שר השיכון יואב גלנט יודח מתפקידו?


כך או כך, גלנט עצמו דוחה מעת לעת דיווחים מסוג זה, כשרק לאחרונה הצהיר, כי "אם זה תלוי בי אשאר בכולנו, אבל אני לא מסתיר שהדעות הביטחוניות שלי הן כמו של הליכוד. הכל יכול לקרות בעתיד".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell