בלי ש"ס ו'דגל התורה', בינתיים: הוקמה קואליציה עירונית בבית שמש

סיעת 'אגודת ישראל' חתמה הערב הסכם קואליציוני עם רה"ע עליזה בלוך ובכך העניקה לה את הרוב הדרוש במועצת העיר. השלל: תפקיד סגן רה"ע, תיק חינוך, ועדת תכנון ובנייה ואחריות על תאגיד המים העירוני. 'דגל התורה' וש"ס עדיין במו"מ

יש קואליציה עירונית בבית שמש: לאחר מו"מ שהתנהל במשך מספר שבועות, סיעת 'אגודת ישראל' חתמה על הסכם קואליציוני עם ראש העיר, עליזה בלוך – והעניקה לה את הרוב הדרוש במועצת העיר.

התמורה לחתימה קיבלה הסיעה החסידית את התפקידים הבאים: סגן ראש עיר בשכר, תיק החינוך, תיק תכנון ובניה ואחריות על תאגיד המים העירוני.

"יש קואליציה בבית שמש", צייצה הערב בלוך והוסיפה: "הליכוד, אגודת ישראל, הבית היהודי ועיר מאוחדת חתמו וכעת אנו ממשיכים את המו"מ עם דגל וש"ס".

"שמחתי לראות במהלך השיחות את חשיבותה של העיר לכל נציגי המפלגות ובחתימתנו הדגשנו שכולנו נהיה חלק מהפיכתה של בית שמש לטובה יותר", כך בלוך.

חתימת ההסכם התבצעה, כאמור, הערב, כשבשלב זה ממשיכים בלוך ואנשיה לנהל מו"מ עם נציגי 'דגל התורה' וש"ס בניסיון לצרף גם אותם לקואליציה העירונית, כשע"פ ההערכות ההכרעה בענין תיפול בתוך מספר ימים.

6 תגובות

בנתיים כל הדרדור בעיר רשום על "אגודה"!!!

דין בית שמש כחיפה וצפת מה שמותר בחיפה וצפת
מותר בבית שמש

6-3 זה דבר עובר
מרמור אף פעם לא עובר

בהצלחה 6-3 בית שמש

קוראים לנו בוגדים.
זה מאוד יפה איך אנשים שכחו מה היה אתמול.
יוסי דייטש לא נשכח לא נסלח,
נחמן גלבך לא נשכח לא נסלח.
אחרי כל מה שעשיתם לנו למה אתם מצפים? לפרחים?
קוראים לנו בוגדים. אם זו בגידה אנחנו אומרים לכם בגדנו ונבגוד עוד!!!

כל ראש עיר חילוני יודע – זרוק כמה גרגירים לאגודה והם בידיים שלך…. אין אחריות לאידישקייט אין אכפתיות ציבורית! נעבעך גלות אמיתית….

תפסיקו להעלב כמו ילדים קטנים-אותך לרב'ה….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *