צילום: צילום: פלאש 90

"האחרונים שיטיפו מוסר על טוהר מידות הם יאיר לפיד וציפי לבני"

התגוששות בשולי המלצות המשטרה: בליכוד תוקפים הבוקר את יו"ר 'יש עתיד' ויו"ר האופוזיציה ומזכירים להם פרסומים מביכים בעניינם. ב'יש עתיד' לא נותרו חייבים והגיבו: "יש פה נסיון מכוון לגרום לכך שהציבור לא יבחין בין אנשים ישרים למושחתים"
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

לא מפתיע: בשולי המלצות המשטרה נרשמות חילופי ההאשמות והכפשות הדדיות בין מפלגות שונות בקואליציה ובאופוזיציה. בליכוד לא אהבו את המסרים שהשמיעו יו"ר 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד ויו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני, בשורה של ראיונות שהעניקו לכלי התקשורת.

"האחרונים שיטיפו מוסר על טוהר מידות הם יאיר לפיד וציפי לבני – הראשון שנפגש בחשאי עשרות פעמים עם נוני מוזס וניסה להסתיר זאת, והשנייה שקידמה את החוק לסגירת ישראל היום באמצעות חוות דעת שהגישה מנוני מוזס. איך הם לא מתביישים?", כך בהודעת המפלגה שפורסמה הבוקר.

בתגובה אומרים ב'יש עתיד' כי "עצוב לראות איך ראש הממשלה נתניהו מפעיל מכונה של שקרים והכפשות שאין להם שום אחיזה במציאות".

לדבריהם, "יש פה נסיון מכוון לגרום לכך שהציבור לא יבחין בין אנשים ישרים למושחתים. זה לא יצליח לו. לפיד איש ישר והגון שבא לשנות, נתניהו חשוד בשורה של פרשיות פליליות חמורות. זה בדיוק ההבדל ביניהם".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן