שבועיים ימים טרם פרישתו מתפקיד שר הביטחון, נפגש יו"ר ישראל ביתנו עם בכירים ברשות הפלסטינית • במהלך הפגישה אמר ליברמן: "אני לא קיצוני. אני לא מסכים בכל דבר עם נתניהו" • וגם: מי יוזם הפגישה ומה היו דרישות הבכירים הפלסטיניים

שבועיים ימים בלבד לפני שהתפטר מתפקיד שר הביטחון, יו"ר ישראל ביתנו חבר הכנסת אביגדור ליברמן נפגש עם ראש המודיעין הפלסטיני מאג'ד פרג' ועם בכיר הפת"ח חוסיין א-שייח', המשמש בתפקיד השר המתאם את הקשרים בין ישראל לרשות הפלסטינית, כך פורסם הערב ב'כאן 11'.

על פי הדיווח, אל הפגישה אותה יזם ליברמן התלווה מתאם פעולות הממשלה בשטחים האלוף כמיל אבו רוקון, ובמהלכה נידון התיאום הביטחוני בין ישראל והפלסטינים, כשאף דובר על הקלות אפשריות מצד ישראל.

על פי מקורות פלסטינים, במהלך הפגישה אמר השר לשעבר ליברמן לשני הבכירים הפלסטינים, כי "אני לא קיצוני. אני גם לא מסכים בכל דבר עם ראש הממשלה נתניהו", תוך שהוא הבהיר להם כי הוא מוכן לדבר על שיתוף פעולה כלכלי וביטחוני בשטחי A.

הנציגים הפלסטינים אמרו בתגובה לדברים, כי צה"ל נדרש להפסיק להיכנס לשטחי A בגדה וישראל צריכה לאפשר לפלסטינים לפתח את שטחי C בגדה ולאפשר שם השקעות, כשלדרישתם אף צריך לפתוח לדיון את ההסכמים הכלכליים בין ישראל לרשות הפלסטינית – הסכמי פריז.

בתגובה לדרישותיהם הבטיח ליברמן, כך על פי אותם מקורות, כי יחזור עם תשובות בתוך שבועיים, אך בנתיים עד למועד זה הוא הספיק להתפטר ממשרד הביטחון וממילא הדבר לא יצא לפועל.

בסביבתו של ליברמן לא הכחישו את הדיווח ואמרו, כי "הם דנו רק בנושאים ביטחוניים. ליברמן לא אמר להם שהוא מתון יותר או מתון פחות והתכנים שהוצגו על ידי הצד הפלסטיני לא מדויקים. הם יצאו מאוד לא מרוצים מהפגישה".