חבר מועצת העיר ירושלים מטעם שס, פיני עזרא, הודיע כי יתפטר מהמועצה, "החלטתי להתמקד בעסקי הפרטים ולעשות לביתי" דרעי: "ביקשתי ממנו שיחזור בו". הבא בתור, צביקה אסולין, אך ייתכן שדווקא אריאל גולן או יעקב אגסי יכנסו

‏חבר מועצת העיר ירושלים מטעם שס, פיני עזרא, הודיע הבוקר כי יתפטר מהמועצה אחרי 3 שנים ולא ימשיך לקדנציה נוספת שעליה נבחר לפני מספר שבועות בלבד. עזרא הודיע ליו"ר ש"ס אריה דרעי כי הוא החליט שלא להתמנות מחדש למועצת העיר ירושלים.

עזרא הסביר את החלטתו ומסר כי, "החלטתי להתמקד בעסקי הפרטים ולעשות לביתי. אני מודה למפלגת ש״ס ולשר הפנים אריה דרעי על האמון וההזדמנות הנדירה אשר ניתנה לי על ידם לשרת את הציבור ומאחל לסיעת ש״ס הצלחה רבה בקדנציה הקרובה".

דרעי: מסר בתגובה כי "קיבלתי בצער רב את החלטתו של ידידי הרב פיני עזרא לפרוש מכהונתו כחבר מועצת העיר ירושלים מטעם ש״ס. לרב פיני עזרא יש זכויות רבות בפעילותו העניפה למען הציבור בקדנציה האחרונה בירושלים וכן במסירותו הרבה להצלחת מערכת הבחירות האחרונה. בשיחתי עמו, ביקשתי ממנו שיחזור בו כי יש לו עוד הרבה מה לתרום אך הוא ביקש לפרוש בשל עסקיו. ברצוני לאחל לו הצלחה רבה בכל מעשה ידיו, נחת מילדיו וסיעתא דישמיא בכל אשר יפנה".

סיעת שס קיבלה בקדנציה האחרונה חמישה מנדטים, ולאחר פרישת עזרא מי שצפוי להיכנס הוא למועצת העיר ירושלים הוא צביקה אסולין הממוקם במקום השישי ברשימה. אם זאת, יתכן ואסולין יפרוש מהרשימה והממוקמים במקום השביעי או השמיני יכנסו למועצת העיר. במקום השביעי ממוקם אריאל גולן מהמינהל הקהילתי בגבעת שאול ובשמיני יעקב אגסי מראשי קהילות האברכים ובני התורה בעיר.