בפחות מיומיים הושבת פעמיים קו הרכבת מנתב"ג לירושלים • הבוקר תוקנה התקלה והרכבות חזרו לפעול כסדרן • "אנו מתנצלים בפני הנוסעים על האי-נוחות הזמנית"

תקלה ברכיבי התקשורת של רכבת ירושלים-נתב"ג הובילה להשבתה קצרה הבוקר (ג) של הקו. זאת לאחר שגם אתמול אחר הצהריים, "בשל תקלה מכנית שנתגלתה באחד הקטרים הפועלים בקו נתב"ג-ירושלים, בסמוך לתחנת ירושלים נבון, בוטלו שתי הרכבות של השעה 15:30. צוות הרכבת התגבר על התקלה, והנוסעים הורדו בתחנת ירושלים נבון כמתוכנן, אולם בעיכוב", לשון הודעת רכבת ישראל.
ביזנעס שימושי
הבוקר כאמור בוטלו הרכבות של השעות 8:00 ו-8:30 מירושלים ומנתב"ג (בהתאמה) וצוותים טכניים של רכבת ישראל טיפלו בתקלה. תנועת הרכבת חודשה, ומהרכבת נמסר: "אנו מתנצלים בפני הנוסעים על האי-נוחות הזמנית".

כזכור, מדובר בשרשרת מתמשכת של תקלות כבר מיום פתיחת הרכבת שבמקור הייתה אף אמורה להגיע עד לתל אביב.

רק לאחרונה פורסמו עדויות בוועדת הכלכלה של הכנסת, ולפיהן הרכבת נפתחה מוקדם מהזמן הראוי, כשתקלות והיעדר אישורים שונים היו אמורים לדחות את השקתה.

שר התחבורה שרואה ברכבת לירושלים 'מגה פרויקט', צייץ אתמול בבוקר (ב), עוד לפני התקלות שאירעו במהלך יום האתמול, בחשבון הטוויטר שלו כי – בשעה שאזרחי ישראל חגגו הדלקת נר שמיני של חנוכה נשבר שיא הנוסעים ביום אחד בקו עם יותר מ-15 אלף נסיעות וציין כי עד כה נסעו ברכבת ירושלים-נתב"ג כ-350 אלף נוסעים בחינם.

לעת עתה, הנסיעות חינם יסתיימו בסוף 2018, למעט אם שר האוצר יחליט לסבסד בה את הנסיעות פרק זמן נוסף.

מקור: http://bizzness.net/