הבוקר חל שיפור נוסף במצבה של שירה איש-רן, שנפצעה קשה מהירי והיא איננה מורדמת ומונשמת. מצבו של התינוק מוסיף להיות קשה. כוחות צבא גדולים סוקרים את האזור במטרה למצוא את המפגעים "צה"ל ימשיך בפעולות למציאת המחבלים עד ללכידתם"

יומיים אחרי הפיגוע בכניסה ליישוב עפרה, חל שיפור נוסף במצבה של שירה איש-רן, שנפצעה קשה מהירי, כך נמסר הבוקר (רביעי) מבית החולים שערי צדק. בנוסף נמסר, כי היא איננה מורדמת ומונשמת. מצבו של התינוק מוסיף להיות קשה. בעלה של שירה, עמיחי איש-רן, גם כן נפצע בפיגוע באורח קל, הוכנס אתמול למחלקה לטיפול נמרץ והשניים נפגשו לראשונה מאז הפיגוע.

אריאל סילברשטיין, אחיה התאום של פצועת הפיגוע, סיפר הבוקר בראיון ל'ערוץ 12' על השיפור במצבה של אחותו שירה איש רן, שנפצעה בפיגוע הירי בעופרה, וביקש מהציבור להתפלל לשלום תינוקה שנמצא במצב קריטי. "היא כל הזמן שואלת על התינוק, אנחנו תמיד אומרים לה את האמת אבל לא תמיד את כל האמת", סיפר האח, "אנחנו מרגישים חיבוק מעם ישראל, סומכים על מערכת הביטחון ומקווים שהמערכת הפוליטית תיתן להם את האפשרות למצות את הדין עם המפגעים השפלים".

במקביל, כוחות צה"ל, שב"כ ומג"ב ממשיכים במאמץ מבצעי ומודיעיני באיתור המחבלים שביצעו את פיגוע הירי בצומת עפרה. בין היתר, מתבצעים בידוקים מוגברים בכניסות וביציאות במרחב. "צה"ל ימשיך בפעולות למציאת המחבלים עד ללכידתם", מסר דובר צה"ל.

כזכור, ביום ראשון בערב, לאחר מסיבות נר שמיני של חנוכה ביישוב עפרה, חזרו לבתיהם עשרות חוגגים שהמתינו בטרמפיאדה. קרוב לעשר בלילה הגיח רכב פלסטיני, האט סמוך לטרמפיאדה, החל לירות לכל עבר. שירה, נפצעה באורח קשה. עוד שישה אזרחים נפצעו באורח קל.