צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ

ראש הממשלה ושר הפנים האיטלקי נפגשו ושוחחו בעניין מנהרות הטרור

במסגרת ביקורו של שר הפנים והמשנה לראש ממשלת איטליה, מתאו סלביני, בישראל, הבוקר הוא נפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו • סלביני: "היו לי בעיות עם עיתונים באיטליה כי כיניתי את חיזבאללה טרוריסטים, אז הם יצאו נגדי"

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

בשעות הבוקר נפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו עם שר הפנים והמשנה לראש ממשלת איטליה מתאו סלביני, בלשכתו בירושלים.

"אני מקבל בברכה את פניו של מר סלביני, הוא ידיד גדול של ישראל", אמר נתניהו בפתח הפגישה והוסיף, כי "הייתה לך ההזדמנות אתמול לראות את מנהרות הטרור בעצמך באופן ישיר. זהו מעשה תוקפנות ברור של חיזבאללה נגדנו ונגד הנורמות של הקהילה הבינלאומית. מפקד יוניפי"ל הוא איטלקי, אנחנו חושבים שיוניפי"ל צריך למלא תפקיד חזק יותר ונחרץ יותר, אבל בסופו של דבר זאת אחריותה של הקהילה הבינלאומית. יוניפי"ל צריכה למנוע מחיזבאללה לנקוט מעשי תוקפנות נגד ישראל".

סלביני הגיב לדבריו של נתניהו ואמר: "התקשרתי אליו אמש ופגשתי אותו", כשאף הוסיף וסיפר, כי "היו לי בעיות עם עיתונים באיטליה כי כיניתי את חיזבאללה טרוריסטים, אז הם יצאו נגדי".

נתניהו הגיב ואמר: "ברור. חיזבאללה מסתתר מאחורי אזרחים, יורה על אזרחים, רוצח אזרחים, אבל לא יעלה על הדעת לקרוא להם טרוריסטים. אם יש לך בעיות עם התקשורת האיטלקית אני לא יכול לתת לך שום עצה, כי לי עצמי אין שום בעיה עם התקשורת הישראלית. לא הייתי יודע מה לעשות עם זה".

שר הפנים האיטלקי סיכם את השיחה ואמר, כי "טרוריסט הוא טרוריסט".

עוד בנושא: סגן ראש ממשלת איטליה סייר בגבול לבנון ונפגש עם השרים לוין וארדן

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן