צילום: נועם ריבקין / פלאש 90

הלוחם שנפצע אנוש בפיגוע עדיין בסכנת חיים; נמשך המצוד אחר המחבל

כוחות הביטחון ממשיכים במצוד אחר המחבל שביצע את הפיגוע בגבעת אסף. הכוחות מתרכזים בעיקר באזור רמאללה, לשם נמלט המחבל ע"פ ההערכות. במקביל, הרופאים ממשיכים להילחם על חייו של החייל שנפצע אנושות בפיגוע

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

יממה לאחר הפיגוע הרצחני בגבעת אסף אלפי אנשי כוחות הביטחון ממשיכים במצוד הנרחב אחר המחבל שביצע את הפיגוע והסייען שהסיע אותו. עיקר המאמצים מתרכזים בגיזרת רמאללה, לשם נמלטו ע"פ ההערכות המחבלים.

החשש הגדול הוא מפני פיגוע נוסף שינסה לבצע המחבל שעזב את הזירה כשהוא חמוש, בין היתר בנשק של אחד החיילים שנרצחו.

צילומים מפעילות הכוחות: דובר צה"ל


בתוך כך, בבית החולים הדסה עין כרם ממשיכים הרופאים להילחם על חייו של החייל שנפצע באורח קשה מאוד בפיגוע. הוא מונשם ומורדם, ונשקפת סכנה לחייו.

במקביל, מצבה של הצעירה שנפצעה באורח קשה בפיגוע ופונתה לבית החולים 'שערי צדק' ממשיך להשתפר והיא נמצאת בהכרה מלאה.

כזכור, דובר צה"ל מוסר את שמם של לוחמי צה"ל, סמל יובל מוריוסף הי"ד, בן 20 מאשקלון, ורב-טוראי יוסף כהן הי"ד, בן 19 מבית שמש, שנפלו בפיגוע הירי בצומת אסף. שניהם שירתו במסגרת הנח"ל החרדי.

סמל יובל מוריוסף הי"ד הועלה לאחר נפילתו מדרגת סמל לדרגת סמל-ראשון. רב-טוראי יוסף כהן הי"ד הועלה לאחר נפילתו מדרגת רב-טוראי לדרגת סמל. הודעה נמסרה למשפחותיהם. "צה"ל משתתף בצער המשפחות וימשיך ללוותן".

הרב דוד פוקס, שהכיר את החיילים מספר, ״הם היו בחורים מאוד נחמדים, כל היום עם חיוך. החברים שלהם אהבו אותם מאוד והם היו מקובלים על כולם. ראיתי אותם היום ממש חצי שעה לפני הפיגוע. הם היו באמצע לשמור בתחנה, עברתי לידם עם הרכב שלי בדרך לשיעורי תורה בכמה פילבוקסים ולא רציתי לעצור בשביל לא להפריע להם"".

הרב פוקס תיאר את תחושותיו בעקבות מותם של החיילים. "לשמוע שבחורים כאלה, נמרצים ושמחים, נופלים פתאום – זה כאב אדיר. פגשתי את החברים שלהם – הם קיבלו את זה בהלם. הכאב הגדול רק ממקד אותם עוד יותר במשימות שניצבות מול עיניהם עכשיו. המתיישבים באיזור בו הם נפלו ממש אהבו אותם והיו בקשר טוב איתם״.

הלווייתו של סמ"ר יובל מור יוסף, תיערך היום בעירו, אשקלון. ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, ביקר בבית המשפחה ומסר: "העיר אשקלון איבדה היום את אחד מטובי בניה, סמל יובל מור יוסף, זכרו לברכה, שנרצח על ידי מחבלים אכזריים ומוגי לב, חסרי כל צלם אנוש. ממשלת ישראל צריכה לחשב מסלול מחדש בכל הנוגע לטיפול בטרור, כי ברור מאליו שמשהו פה לא עובד. בשמי ובשם תושבי אשקלון אני שולח את תנחומינו העמוקים למשפחה השכולה. מי ייתן ולא תדעו עוד צער".

הלוויתו של סמ"ר יוסף כהן הי"ד מבית שמש תתקיים היום בירושלים בשעה 10:30 בבית ההלוויות שמגר ומשם להר הזיתים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell