שבוע אחרי הפיגוע הרצחני בצומת גבעת אסף, היום מתפרסם כי המחבל החשוד בביצוע הפיגוע הוא עאסם ברגותי - אחיו של המחבל סאלח עומר אל-ברגותי, שביצע את הפיגוע בצומת עפרה ימים קודם, • כוחות הביטחון עדיין לא הצליחו להביא ללכידתו

כוחות הביטחון עדיין מבצעים מרדף אחר המחבל שביצע, על פי החשד, את הפיגוע בצומת גבעת אסף לפני שבוע, אך בינתיים מתברר כי שמו הוא עאסם ברגותי – אחיו של סאלח עומר אל-ברגותי, שביצע את הפיגוע מספר ימים קודם בצומת עפרה, כך פורסם ב'כאן רשת ב'.

כזכור, ביום ראשון שעבר פיגוע ירי קשה ארע בצומת עפרה ובו נפצעו שבעה אזרחים בדרגות שונות, כשביניהם הייתה אשה הרה שתינוקה יולד ונפטר מספר ימים לאחר מכן.

בלילה שבין יום רביעי לחמישי שעבר, גורמי הביטחון איתרו את מקום אחד המחבלים שביצע את הפיגוע – סאלח עומר אל-ברגותי, הגיעו למקום מסתרו על מנת לעצרו אך חילופי אש בין הצדים הסתיים בחיסולו של המחבל, כשבאותו לילה אף חוסל המחבל שביצע את הפיגוע באזור התעשייה ברקן לפני כחודשיים.

מספר שעות לאחר חיסול המחבלים, ארע פיגוע רצחני בצומת גבעת אסף שבבנימין, בו נרצחו שני לוחמי צה"ל, יוסי כהן ויובל מור-יוסף הי"ד, כאשר אף נפצעו שניים נוספים. היום, כאמור, מתברר כי אחד ממבצעי הפיגוע הוא אחיו של המחבל מעפרה, שרק שעות קודם חוסל על ידי כוחות הביטחון.