הקמפיין שנפתח ביום רביעי וקודם גם כאן ב-JDN הגיע אמש מוקדם מהצפוי ליעד שנקבע 10 מיליון שקלים: בעזרת נדיבי עם והציבור הרחב הועלה היעד והגיע ל-14,000,000 מיליון שקלים. שמחה גדולה ברחובות בני ברק "מפעלו של הרב ד"ר משה רוטשילד ממשיך להתפתח"

ישראל נתבעים ונותנים: רבבות אנשים בארץ ובעולם התגייסו למען המרכז הרפואי מעיני הישועה בבני ברק והשתתפו במיזם "גיוס ההמונים" וביחד גייסו למעל מהיעד שנקבע את המשאבים הנדרשים להקמת המחלקה לטיפול נמרץ לילדים, מחלקה להפרעות אכילה וחדרי ניתוח חדשים במרכז הרפואי 'מעיני הישועה'. הקמפיין שנפתח ביום רביעי הצהרים הגיע אמש מוקדם מהצפוי ליעד שנקבע -10 מיליון שקלים והועלה ל-12,000,000 מיליון שקלים.

היתה זו התגייסות אדירה של עמך ישראל מכל החוגים והעדות, שנשמעים לקריאתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א. עם ההגעה ליעד פצחו המונים בשמחה וצהלה בחפ"ק המרכזי כמו גם בריכוזים החרדיים. מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א שחתמו על ה'קול קורא' להתגייסות לטובת מבצע 'גיוס ההמונים' הביעו קורת רוח ומסרו את ברכתם למנכ"ל המרכז הרפואי הרב שלמה רוטשילד וברכתם להמשך הצלחה בפיתוח מפעל הקודש שייסד אביו הרב ד"ר משה רוטשילד זצ"ל.

המנכ"ל הרב שלמה רוטשילד הודיע כי העבודות להקמת המחלקה לטיפול נמרץ יחלו כבר בימים הקרובים ובראש המחלקה צפוי לעמוד פרופ' חיים ביבי מבכירי הרופאים המומחים בישראל, בתחום רפואה דחופה וטיפול נמרץ בילדים.

ביום רביעי בשעה 12 בצהריים ניתן האות והמספרים על המסכים החלו לעלות כשעם ישראל על המוניו התגייס למען הצלחת חיים והשבחת חיי הרפואה למען תושבי בני ברק והסביבה. מאות עמדות אוישו בידי מתנדבים בחפ"ק המרכזי שהוקם ברחבת 'מעייני הישועה'. לחפ"ק סונפו חמ"לים של נציגי קהילות ובתי הכנסת בעיר שפעלו ללא הרף להצלחת הקמפיין.

עד חצות הלילה אמש הצליחו בס"ד ב'מעייני הישועה' לגייס למעלה מ- 12 מיליון שקלים. עם ההגעה ליעד פצחו המונים בריקודי שמחה בחפ"ק המרכזי שברחבת 'מעייני הישועה' כמו גם בריכוזים חרדיים נוספים.

בסיפוק רב התקבלה הבשורה החשובה בבתי מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א שבירכו על ההצלחה והביעו איחוליהם כי המחלקה לא תצטרך להיות בשימוש, אולם במידת הצורך תהיה מחלקה נחוצה זו בתוך העיר בני ברק. מיד לאחר העמידה ביעד הראשון שנקבע – 10 מליון שקלים, הגיע למטה המרכזי יו"ר ועדת ההלכה של מעיני הישועה ורבה של רמת אלחנן, הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א ונשא דברים בפני ההמונים. "זהו קידוש השם והקב"ה לא נשאר חייב למי שפועלים להצלת נפשות", אמר.

התרגשות מיוחדת הביעו אמש ראשי ארגוני הרפואה וההצלה שהיו אלו שעמדו ודחקו להקים מחלקה לטיפול נמרץ לילדים בעיר בני ברק. 140,000 ילדים ותינוקות מרוחקים כ-35 דקות נסיעה מטיפול נמרץ ילדים הקרוב, ועד עתה כבר עלה הדבר בחיי ילדים רבים.

במרכז הרפואי מעיני הישועה ציינו לשבח את צוות 'הקמפיינרים' בראשות הרב ישראל פלר על ביצוע בהצלחה, מסירות וכישרון רב את תחום הפרסום והאסטרטגיה מראשיתו ועד סופו המוצלח. לסטודיו בראשות המעצבת הגב' נ. רוזנצויג וצוותה, שהקדישו שבועות ארוכים ולילות כימים להצלחת הקמפיין. ב'מעיני הישועה' מציינים עוד את חריצותם ומסירותם של צוות משרד יחסי הציבור שבבעלות האחים ביכלר, שפעל ללא ליאות להצלחת מסע ההתרמה ההמונית בכל דרך אפשרית. כך גם צוות הדיגיטל בראשות אברימי קליגר ומשה לוינגר, שביצעו את מלאכתם בחריצות וסייעו להנחלת הקמפיין לציבור הרחב בארץ ובחו"ל.